Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және нормаларын белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № 227 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 04 маусымда № 3194 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 149 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 29.03.2016 № 149 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына және "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген Қағидаларының 7-тармағына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар :
субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары 1- қосымшаға сәйкес;
субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыш берушіден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е. Шинтуринов) субсидиялауды қаржыландыруды жергілікті бюджеттен жүзеге асырсын.
3. Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" № 279 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 28 тамызда № 2838 тіркелген және 2014 жылғы 4 қыркүйектегі "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінің № 102 жарияланған) және 2014 жылғы 18 қарашадағы "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" облыс әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 279 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" № 402 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 2955 тіркелген және 2014 жылғы 11 желтоқсандағы "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінің № 138 жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.

Об установлении видов и норм субсидируемых удобрений
Постановление акимата Алматинской области от 25 мая 2015 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 04 июня 2015 года № 3194. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 29 марта 2016 года № 149
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 29.03.2016 № 149 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и пунктом 7 Правил утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить:
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями удобрений согласно приложению 1;
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений согласно приложению 2.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Шинтуринов Е.) осуществить финансирование субсидирования из местного бюджета.
3. Признать утратившими силу постановления акимата Алматинской области от 30 июля 2014 года № 279 "Об установлении видов и норм субсидируемых удобрений" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 августа 2014 года № 2838 и опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 4 сентября 2014 года № 102) и от 18 ноября 2014 года № 402 "О внесении дополнений в постановление акимата области от 30 июля 2014 года № 279 "Об установлении видов и норм субсидируемых удобрений" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 декабря 2014 года за № 2955 и опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 11 декабря 2014 года № 138).
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах
юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе акимата области.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі Мамытбеков Асылжан Сарыбайұлы
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы "25" мамыр "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" № 227 қаулысына 1 - қосымша
Cубсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке субсидиялар нормалары, теңге
1
Аммиакты селитра

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова С.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич
Приложение 1 к постановлению акимата области "Об установлении видов и норм субсидируемых удобрений" от "25" мая 2015 года № 227
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями удобрений
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
Аммиачная селитра