Талдықорған қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 6-217 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 19 наурызда № 3101 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 08 желтоқсандағы № 705 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 08.12.2017 № 705 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына және "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 2-тармағына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы "Талдықорған қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін келісу туралы" № 300 шешімінің негізінде қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі барлық маршруттар үшін 60 (алпыс) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы "Талдықорған қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау бірыңғай тарифін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 29 желтоқсанда № 2981 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2015 жылдың 2 қантардағы № 1 жарияланған) № 38-1355 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласына жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. "Талдықорған қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Малдыбай Молдабайұлы Қалиевке осы қаулының ресми жариялануын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурста, сондай-ақ, қала әкімдігінің нормативтік құқықтық қаулыларын және қала әкімінің нормативтік құқықтық шешімдерін ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспа басылымы "Талдықорған" газетінде жариялануын жүзеге асырсын.

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 13 марта 2015 года № 6-217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 марта 2015 года № 3101. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 08 декабря 2017 года № 705
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкрган Алматинской области от 08.12.2017 № 705 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", на основании решения Талдыкорганского городского маслихата от 11 марта 2015 года № 300 "О согласовании тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Талдыкорган" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщении для всех маршрутов в размере 60 (шестьдесят) тенге.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Талдыкорган от 18 декабря 2014 года № 38-1355 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Талдыкорган" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2981, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 2 января 2015 года № 1).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города, курирующего в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог.
4. Руководителю государственного учреждения "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Талдыкорган" Калиеву Малдыбай Молдабаевичу осуществить официальное опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и интернет-ресурсе акимата города, а также опубликование в газете "Талдыкорган", периодическом печатном издании, получившем право официального опубликования нормативных правовых постановлений акимата города и нормативных правовых решений акима города.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Алпысов
"КЕЛІСІЛДІ"
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Марат Дәрібекұлы Бопазов

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е.Алпысов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Бопазов Марат Дарибекович