Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 44-286 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3650 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 15-96 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 08.06.2017 № 15-96 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3474518 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 215069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20927 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 20944 мың теңге;
трансферттер түсімі 3217578 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1326864 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 973724 мың теңге;
субвенциялар 916990 мың теңге;
2) шығындар 3485999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 458507 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 458507 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 475898 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 475898 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 27.10.2016 № 8-43 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға Текелі қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 2199 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. "Текелі қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Мырзахметова Ф. С.)
осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

О бюджете города Текели на 2016-2018 годы
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 22 декабря 2015 года № 44-286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года № 3650. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 8 июня 2017 года № 15-96
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 08.06.2017 № 15-96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 3474518 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 215069 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20927 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 20944 тысячи тенге;
поступления трансфертов 3217578 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1326864 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 973724 тысячи тенге;
субвенции 916990 тысяч тенге;
2) затраты 3485999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 458507 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 458507 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 475898 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 475898 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 8-43 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Текели на 2016 год в сумме 2199 тысяч тенге.
3. Установить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2016 год согласно приложению 4.
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Текели" (по согласованию Мырзахметова Ф. С.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе городского маслихата.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы Э. Иманбердиева
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Текелі қаласының 2015 жылға арналған бюджеті

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата Э. Иманбердиева
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы"
Бюджет города Текели на 2016 год

34 716
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 013
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
574
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
375 247
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
225 962
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
225 032
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
207 354
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 678
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
930
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
930
2
Әлеуметтік көмек
119 362
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114 976
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
39 088
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
231
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 623
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 792
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 981
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27 384
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17 877
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 386
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4 386
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 923
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 923
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 032
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 199
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

34 716
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 013
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
574
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
375 247
1
Социальное обеспечение
225 962
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
225 032
005
Государственная адресная социальная помощь
207 354
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 678
464
Отдел образования района (города областного значения)
930
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
930
2
Социальная помощь
119 362
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
114 976
002
Программа занятости
39 088
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
231
006
Оказание жилищной помощи
15 623
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 792
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 981
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 384
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 877
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 386
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 386
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 923
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 923
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 032
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 199
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешімімен бекітілген 4-қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы"
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2016 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование