Ақсу ауданы Қызылағаш ауылының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 44-274 шешімі және Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 44-274 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 08 қазанда № 3473 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес Ақсу ауданының Қызылағаш ауылдық округіндегі Қызылағаш ауылының шекарасы (шегі) 77,6 гектарға өзгертіліп, Қызылағаш ауылының жаңа шекарасы жалпы көлемі 347,6 гектар болып белгіленсін.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы Үсенов Нұрбол Қаметқалиұлына осы бірлескен аудандық мәслихаттың шешімі мен аудан әкімдігінің қаулысын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы бірлескен аудандық мәслихаттың шешімі мен аудан әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Базарханов Есім Сейілханұлына жүктелсін.
4. Осы бірлескен аудандық мәслихаттың шешімі мен аудан әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Б. Сүлейменов
Мәслихат хатшысы C. Серпербаев
Аудан әкімі Ә.Далбағаев
Ақсу ауданы Қызылағаш ауылы елді мекенінің жаңа шекараларының схемалык картасы

Об изменении границы (черты) села Кызылагаш Аксуского района
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 07 сентября 2015 года № 44-274 и постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 07 сентября 2015 года № 376 . Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 октября 2015 года № 3473
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, Аксуский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Аксуского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границу (черту) села Кызылагаш Кызылагашского сельского округа Аксуского района на 77,6 гектаров, установив новые границы села Кызылагаш общей площадью 347,6 гектаров согласно прилагаемой схематической карте.
2. Возложить на руководителя аппарата районного маслихата Усенова Нурбола Каметкалиевича опубликование настоящего совместного решения районного маслихата и постановления акимата района после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного решения районного маслихата и постановления акимата района возложить на заместителя акима района Базарханова Есима Сейлхановича.
4. Настоящее совместное решение районного маслихата и постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Сулейменов
Секретарь маслихата С. Серпербаев
Аким района А. Далбагаев
Схематическая карта с новыми границами населенного пункта села Кызылагаш Аксуского района