Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы № 45-279 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 17 қарашада № 3555 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 12-57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 12-57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2986 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2(9738), 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 3(9739) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-239 шешіміне (2015 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3059 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9(9745) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-256 шешіміне (2015 жылғы 9 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3207 тіркелген, 2015 жылғы 20 маусымдағы № 25(9761) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-272 шешіміне (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3407 тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 39(9775) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 09 ноября 2015 года № 45-279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 ноября 2015 года № 3555. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2017 года № 12-57
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17.03.2017 № 12-57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2986, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 10 января 2015 года № 2 (9738), от 17 января 2015 года № 3 (9739), в решение Аксуского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 38-239 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3059, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 28 февраля 2015 года № 9(9745), в решение Аксуского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 41-256 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 июня 2015 года № 3207, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 20 июня 2015 года № 25(9761), в решение Аксуского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 44-272 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 сентября 2015 года № 3407, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 25 сентября 2015 года № 39(9775) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5225202 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 120050 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 21526 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13150 мың теңге;
трансферттер түсімі 5070476 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1182908 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1440864 мың теңге;
субвенциялар 2446704 мың теңге;
2) шығындар 5258301 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 39393 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47469 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8076 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)76544 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 76544 мың теңге".
3-1. тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 180 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтерінің әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін".

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5225202 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 120050 тысяч тенге;
неналоговые поступления 21526 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 13150 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5070476 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1182908 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1440864 тысячи тенге;
субвенции 2446704 тысячи тенге;
2) затраты 5258301 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 39393 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47469 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8076 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 76544 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 76544 тысячи тенге".
Дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 180 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшасымен толықтырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. "Ақсу ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Жандосова Г.Ж.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Аксуского района" (по согласованию Жандосова Г.Ж.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б.Сүлейменов
Ақсу аудандық
мәслихат хатшысы С.Серпербаев
Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-279 шешіміне 1 қосымша

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Аксуского районного маслихата Б.Сулейменов
Секретарь Аксуского
районного маслихата С.Серпербаев
Приложение 1 к решению Аксуского районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 45-279 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015 - 2017 годы"