Достық кенттік округі әкімінің 2010 жылғы 7 маусымдағы "Достық кенттік округіндегі атаусыз көшелерге ат қою туралы" № 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Достық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 09 қаңтардағы № 2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 ақпанда № 3034 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес, Достық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Достық кенттік округі әкімінің 2010 жылғы 7 маусымдағы «Достық кенттік округіндегі атаусыз көшелерге ат қою туралы» № 9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 10 маусымда № 2-5-104 тіркелген, «Алакөл» газетінің 2010 жылдың 27 маусымындағы № 29 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің атауында және бүкіл мәтіні бойынша «кенттік» сөздері «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
аталған шешімнің кіріспесіндегі «4-тармағын» сөздері «4) тармақшасын» сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Достық ауылдық округінің бас маман – заңгер Айдарханова Гүлмира Мұратқызына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі
Қ.Мухаметкалиев

О внесении изменений в решение акима Достыкского поселкового округа от 7 июня 2010 года № 9 "О присвоении наименований безымянным улицам Достыкского поселкового округа"
Решение акима Достыкского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 09 января 2015 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 февраля 2015 года N 3034
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии состатьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», аким Достыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Достыкского поселкового округа от 7 июня 2010 года № 9 «О присвоении наименований безымянным улицам Достыкского поселкового округа» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2010 года № 2-5-104, опубликованного в газете «Алакол» от 27 июня 2010 года № 29) следующие изменения:
в наименовании и по всему тексту указанного решения слова «поселкового» заменить на слова «сельского»;
в преамбуле указанного решения слова «пункта 4» заменить на слова «подпункта 4)».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста – юриста Достыкского сельского округа Айдарханову Гульмиру Муратовну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Мухаметкалиев К.