Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 56-307 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 15 қыркүйекте № 3417 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-21 шешімімен.
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106–бабының 4–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)тармақшасына сәйкес Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне (2014 жылдың 29 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2983 тіркелген, 2015 жылдың 30 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 5 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-258 шешіміне (2015 жылдың 17 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3057 тіркелген, 2015 жылдың 20 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 12-13 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-283 шешіміне (2015 жылдың 10 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3210 тіркелген, 2015 жылдың 26 маусымдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің №26 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4462624 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 123494 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 47929 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8322 мың теңге;
трансферттер түсімі 4282879 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1334843 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 517882 мың теңге;
субвенциялар 2430154 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 07 сентября 2015 года № 56-307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 сентября 2015 года № 3417. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-21
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-21.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2983, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 30 января 2015 года № 5), в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 48-258 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3057, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 20 марта 2015 года № 12-13), в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 52-283 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года № 3210, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 26 июня 2015 года №26) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 4462624 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 123494 тысяч тенге;
неналоговые поступления 47929 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8322 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4282879 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1334843 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 517882 тысяч тенге;
субвенции 2430154 тысяч тенге;

2) шығындар 4586739 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 57145 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 80271 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23126 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 181260 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 181260
мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 4586739 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 57145 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 80271 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23126 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 181260 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
181260 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша С.М. Әлімбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Алимбаев С.М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Абдуллин
Мәслихат хатшысы Қ. Тастанбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №56-307 шешіміне 1 – қосымша
Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ескелді ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Абдуллин Р.
Секретарь маслихата Тастанбаев К.
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 56-307 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Ескельдинского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы