Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 114 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 ақпанда № 10338 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізу:
1) «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
01 «Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер» сыныбында:
5 «Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер» кіші сыныбында:
08 «Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер» ерекшелігі мынадай редакцияда жазылсын:
«08 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер»;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
2 «Қаржылық қызмет» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 392 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«392 Астана қаласының мемлекеттік сатып алу басқармасы
001 Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 002, 003, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 және 124 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу»;
5 «Жоспарлау және статистикалық қызмет» функционалдық кіші тобында:

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 114. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2015 года № 10338
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 9756):
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 2 «Неналоговые поступления»:
в классе 01 «Доходы от государственной собственности»:
в подклассе 5 «Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности»:
специфику 08 «Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа» изложить в следующей редакции:
«08 Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа»;
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
в функциональной подгруппе 2 «Финансовая деятельность»:
дополнить администратором бюджетных программ 392 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«392 Управление государственных закупок города Астаны
001 Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 002, 003, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 и 124 следующего содержания:
«002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;
в функциональной подгруппе 5 «Планирование и статистическая деятельность»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 727 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«727 Облыстың экономика басқармасы
001 Экономикалық саясатты қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 002, 004, 032, 061, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«002 Ақпараттық жүйелер құру
004 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
061 Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерв есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Трансферттер жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер»;
9 «Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 727 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«727 Управление экономики области
001 Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики области
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 002, 004, 032, 061, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
«002 Создание информационных систем
004 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
061 Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие государственные услуги общего характера»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 022 бюджеттік бағдарламасы бар 393 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«393 Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
022 Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 037 бюджеттік бағдарламасы бар 731 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«731 Облыстың ветеринарияляқ бақылау басқармасы
037 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 бюджеттік бағдарламасы бар 727 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«727 Облыстың экономика басқармасы
015 Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 043 және 044 бюджеттік бағдарламасы бар 731 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«731 Облыстың ветеринарияляқ бақылау басқармасы
043 Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
1 «Мәдениет саласындағы қызмет» функционалдық кіші тобында:
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
016 «Мәдениет объектілерін дамыту» бюджеттік бағдарлама бойынша:
011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен» және 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» кіші бюджеттік бағдарламалар алынып тасталсын;
3 «Ақпараттық кеңiстiк» функционалдық кіші тобында:
263 «Облыстың ішкі саясат басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

дополнить администратором бюджетных программ 393 с бюджетной программой 022 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«393 Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
022 Обучение предпринимательству участников Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 731 с бюджетной программой 037 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
«731 Управление ветеринарного контроля области
037 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
в функциональной подгруппе 1 «Жилищное хозяйство»:
дополнить администратором бюджетных программ 727 с бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«727 Управление экономики области
015 Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 731 с бюджетными программами 043 и 044 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«731 Управление ветеринарного контроля области
043 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
044 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
в функциональной подгруппе 1 «Деятельность в области культуры»:
по администратору бюджетных программ 271 «Управление строительства области»:
по бюджетной программе 016 «Развитие объектов культуры» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 3 «Информационное пространство»:
по администратору бюджетных программ 263 «Управление внутренней политики области»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«010 Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
263 «Облыстың ішкі саясат басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 003 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«003 Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
273 «Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
065 «Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
286 «Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
065 «Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
1 «Ауыл шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 085 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«085 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су жеткiзу бойынша көрсетiлетiн қызметтердiң құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламасы бар 727 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«727 Облыстың экономика басқармасы
007 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013 Республикалық бюджеттен берілетіне кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 731 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«731 Облыстың ветеринарияляқ бақылау басқармасы
001 Жергілікті деңгейде ветеринариялық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«010 Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства»:
по администратору бюджетных программ 263 «Управление внутренней политики области»:
дополнить бюджетной программой 003 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«003 Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 273 «Управление культуры, архивов и документации области»:
бюджетную программу 065 «Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц» исключить;
по администратору бюджетных программ 286 «Управление туризма и внешних связей области»:
бюджетную программу 065 «Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц» исключить;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 085 следующего содержания:
«085 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям»;
дополнить администратором бюджетных программ 727 с бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
«727 Управление экономики области
007 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 731 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«731 Управление ветеринарного контроля области
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарного контроля
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 002, 003, 021 және 024 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
021 Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
024 Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау»;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«025 Мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 030, 031, 032, 067, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«030 Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
031 Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерв есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Трансферттер жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк  тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк  тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер»;

дополнить бюджетными программами 002, 003, 021 и 024 следующего содержания:
«002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
021 Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
024 Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них»;
дополнить бюджетной программой 025 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
«025 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 030, 031, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
«030 Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
031 Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;

мынадай мазмұндағы 035 бюджеттік бағдарламасы бар 727 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«727 Облыстың экономика басқармасы
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру»;
мынадай мазмұндағы 028, 035, 038 және 040 бюджеттік бағдарламалары бар 731 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«731 Облыстың ветеринарияляқ бақылау басқармасы
028 Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
038 Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
040 Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін қызметкелердің жеке қорғану заттарың аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу»;
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасы бар 800 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«800 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі
010 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу»;
11 «Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» функционалдық тобында:
2 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 390 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«390 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
001 Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 002, 003, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 және 124 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу»;

дополнить администратором бюджетных программ 727 с бюджетной программой 035 следующего содержания:
«727 Управление экономики области
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров»;
дополнить администратором бюджетных программ 731 с бюджетными программами 028, 035, 038 и 040 следующего содержания:
«731 Управление ветеринарного контроля области
028 Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
038 Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
040 Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций»;
дополнить администратором бюджетных программ 800 с бюджетной программой 010 следующего содержания:
«800 Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)
010 Проведение противоэпизоотических мероприятий»;
в функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность»:
в функциональной подгруппе 2 «Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность»:
дополнить администратором бюджетных программ 390 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«390 Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 002, 003, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 и 124 следующего содержания:
«002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005, 017, 018 және 019 бюджеттік бағдарламасы бар 393 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«393 Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
005 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Басқалар» функционалдық кіші тобында:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 080 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«080 Әлеуметтік секторда және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығында жобаларды іске асыру үшін мемлекеттік-жекеменшік әріптестік тетігі бойынша өңірлерге мемлекеттік-жекеменшік әріптестік жобаларын дайындау барысында консультативтік көмек көрсету бойынша қызметтер»;
372 «Астана – жаңа қала» арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
020 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«020 Индустриалды-инновациялық инфрақұрылымды дамыту»;
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 390, 391 және 392 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«390 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
391 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
392 Астана қаласының мемлекеттік сатып алу басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;

дополнить администраторам бюджетных программ 393 с бюджетными программами 005, 017, 018 и 019 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«393 Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
005 Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
017 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
018 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
019 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 080 следующего содержания:
«080 Услуги по оказанию консультативной помощи регионам при подготовке проектов государственно-частного партнерства для реализации проектов в социальном секторе и жилищно-коммунальном хозяйстве по механизму государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 372 «Управление администрирования специальной экономической зоны «Астана-новый город»:
наименование бюджетной программы 020 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» изложить в следующей редакции:
«020 Развитие индустриально - инновационной инфраструктуры»;
дополнить администраторами бюджетных программ 390, 391 и 392 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
«390 Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств
391 Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств
392 Управление государственных закупок города Астаны
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;

мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 499 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«499 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 724, 725 және 726 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«724 Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
725 Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
726 Облыстың жер қатынастары және инспекциясы басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 003, 008, 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 727 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«727 Облыстың экономика басқармасы
003 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
008 Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 728, 729, 730 және 731 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«728 Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
729 Облыстың жер инспекциясы басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
730 Қазақстан Республикасы Президентінің «Байқоныр» кешеніндегі арнаулы өкілінің қызметін қамтамасыз ету басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
731 Облыстың ветеринарияляқ бақылау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 040 және 065 бюджеттік бағдарламалары бар 800 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«800 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі
040 «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
15 «Трансферттер» функционалдық тобында:
1 «Трансферттер» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 499 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
«499 Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
дополнить администраторами бюджетных программ 724, 725 и 726 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
«724 Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств
725 Управление по контролю за использованием и охраной земель области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств
726 Управление земельных отношений и инспекции области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
дополнить администратором бюджетных программ 727 с бюджетными программами 003, 008, 065 и 096 следующего содержания:
«727 Управление экономики области
003 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
008 Расходы на новые инициативы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
дополнить администраторами бюджетных программ 728, 729,730 и 731 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
«728 Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств
729 Управление земельной инспекции области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств
730 Управление по обеспечению деятельности специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе «Байконур»
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств
731 Управление ветеринарного контроля области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
дополнить администратором бюджетных программ 800 с бюджетными программами 040 и 065 следующего содержания:
«800 Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
в функциональной группе 15 «Трансферты»:
в функциональной подгруппе 1 «Трансферты»:

257 «Облыстың қаржы басқармасы», 299 «Облыстың экономика және қаржы басқармасы», 452 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі», 459 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі» және 461 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 051 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«051 Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер»;
бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасында:
1 «Ағымдағы шығындар» санатыда:
03 «Ағымдағы трансферттер» сыныбында:
330 «Мемлекеттiк басқарудың басқа деңгейлерiне берiлетiн ағымдағы трансферттер» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 336 және 337 ерекшеліктермен толықтырылсын:
«336 Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
337 Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер»;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің құрылымында:
330 «Мемлекеттiк басқарудың басқа деңгейлерiне берiлетiн ағымдағы трансферттер» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 336 ерекшелікпен толықтырылсын:
«336 Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару»;
мынадай мазмұндағы анықтамамен толықтырылсын:
«Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару»;
мынадай мазмұндағы 337 ерекшелікпен толықтырылсын:
«337 Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер»;
мынадай мазмұндағы анықтамамен толықтырылсын:
«Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер»;
2) «Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
01 «Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер» сыныбында:
5 «Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер» кіші сыныбында:
«
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2
01
5
08
100
»;
деген жолдар мынандай редакцияда жазылсын:
«
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
2
01
5
08
100
»;

по администраторам бюджетных программ 257 «Управление финансов области», 299 «Управление экономики и финансов области», 452 «Отдел финансов района (города областного значения)», 459 «Отдел экономики и финансов района (города областного значения)» и 461 «Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 051 следующего содержания:
«051 Трансферты органам местного самоуправления»;
в экономической классификации расходов бюджета:
в категории 1 «Текущие затраты»:
в классе 03 «Текущие трансферты»:
в подклассе 330 «Текущие трансферты другим уровням государственного управления»:
дополнить спецификами 336 и 337 следующего содержания:
«336 Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
337 Трансферты органам местного самоуправления»;
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в подклассе 330 «Текущие трансферты другим уровням государственного управления»:
дополнить спецификой 336 следующего содержания:
«336 Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством.»;
дополнить определением следующего содержания:
«Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством.»;
дополнить спецификой 337 следующего содержания:
«337 Трансферты органам местного самоуправления.»;
дополнить определением следующего содержания:
«Трансферты органам местного самоуправления.»;
в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 «Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 9760):
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в категории 2 «Неналоговые поступления»:
в классе 01 «Доходы от государственной собственности»:
в подклассе 5 «Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности»:
строку:
«
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2
01
5
08
100
»;
изложить в следующей редакции:
«
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2
01
5
08
100
»;

3) «Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын жасау қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 494 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9892 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын жасау қағидаларында:
15-тармақтың 1)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) мазмұнына байланысты мыналарға:
мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттiк қызметтердi көрсету;
трансферттер мен бюджеттiк субсидиялар беру;
бюджеттік кредиттерді беру;
бюджеттiк инвестицияларды жүзеге асыру;
күрделi шығыстарды жүзеге асыру;
мемлекет мiндеттемелерiн орындау;
нысаналы салым салу;
нысаналы аударым.
Бірыңғай түпкілікті нәтижеге қол жеткізу мақсатында мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету, күрделі шығыстарды жүзеге асыру, бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру жолымен бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру, трансферттер мен бюджеттік субсидиялар беру жөніндегі шығындар, көрсетілген шығындарды жекелеген кіші бағдарламаларға бөле отырып, бір бюджеттік бағдарламаға біріктірілуі мүмкін;».
2. Бюджеттік заңнамасы департаменті (З. А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр                                     Б.Сұлтанов

3) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года №494 «Об утверждении Правил составления Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 9892):
в Правилах составления Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
подпункт 1) пункта 15 изложить в следующей редакции:
«1) в зависимости от содержания на:
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг;
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий;
предоставление бюджетных кредитов;
осуществление бюджетных инвестиций;
осуществление капитальных расходов;
выполнение обязательств государства;
вложение целевого вклада;
целевое перечисление.
В целях достижения единого конечного результата затраты по осуществлению государственных функций, полномочий и оказанию вытекающих из них государственных услуг, осуществлению капитальных расходов, осуществлению бюджетных инвестиций посредством реализации бюджетных инвестиционных проектов, по предоставлению трансфертов и бюджетных субсидий могут объединяться в одну бюджетную программу с выделением указанных затрат в отдельные подпрограммы;».
2. Департаменту бюджетного законодательства (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    Б. Султанов