"Сарысу ауданында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 маусымдағы № 26-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-12 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 2624 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 5 қазандағы № 21-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 05.10.2022 № 21-22 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-2 тармағына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарысу ауданында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 маусымдағы № 26-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2283 болып тіркелген, "Ақ жол" газетінде 2014 жылдың 9 тамыздағы № 115 (17972) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің мәтініндегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексінің 3 бабының 2 тармағына және" деген сөздер алынып тасталсын.
Осы шешімге қоса беріліп бекітілген Сарысу ауданында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау қағидаларындағы "2001 жылғы 30 қаңтардағы" деген сөздері "2014 жылғы 5 шілдедегі" деген сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аймақты, әкімшілік аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау туралы тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Б. Алдашов Б. Қарашолақов

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 26 июня 2014 года № 26-6 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в Сарысуском районе"
Решение Жамбылского областного маслихата от 26 марта 2015 года № 35-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2015 года № 2624. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 5 октября 2022 года № 21-22
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 05.10.2022 № 21-22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 26 июня 2014 года № 26-6 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в Сарысуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2283, опубликовано 9 августа 2014 года в газете "Знамя труда" № 86 (17959)) следующие изменения:
исключить из текста слова "пунктом 2 статьи 3 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях" и".
Заменить слова "30 января 2001 года" на слова "5 июля 2014 года" в прилагаемом и утвержденном согласно этому решению правиле содержания собак и кошек в Сарысуском районе.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросу развития региона, административно-территориального обустройства, сельского хозяйства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
Б. Алдашов Б. Карашолаков