Жергiлiктi маңызы бар мемлекеттiк табиғи-қорық қоры объектiлерiнiң тiзбесiн бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 131 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 тамыздағы № 2717 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес "Жергiлiктi маңызы бар мемлекеттiк табиғи-қорық қоры объектiлерiнiң тiзбесi" бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 25 маусымдағы
№ 131 қаулысына қосымша
Жергiлiктi маңызы бар мемлекеттiк табиғи-қорық қоры объектiлерiнiң тiзбесi
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 25.08.2016 № 254 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/н
Табиғи-қорық қоры объектілерінің атауы
Аумағы, гектар
Орналасқан жері
Кімнің қарауына жатады
1.
"Үмбет" жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумал

Об утверждении перечня объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения
Постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 августа 2015 года № 2717
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить "Перечень объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения" согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 25.06.2015 года № 131
Перечень
объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 25.08.2016 № 254 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Найменование государственного природно-заповедного фонда
Площадь, гектар
местонахождение
В чьем ведении находится
11.
Государственный Природный Заказник местного значения "Умбет"

298 400
Т. Рысқұлов, Байзақ және Меркі аудандары
"Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2.
"Меркі" жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумал
68 910
Т. Рысқұлов және Меркі аудандары

298 400
Т. Рыскуловский, Байзакский и Меркенский районы
Коммунальное государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
22.
Государственный природный заказник местного значения "Мерке"
68910
Т. Рыскуловский, и Меркенский районы