"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 8 маусымдағы № 41-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 маусымда № 2663 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2448 болып тіркелген, 2014 жылдың 31 желтоқсанында №53 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "29889592" сандары "29253228" сандарымен ауыстырылсын;
"6536120" сандары "6600448" сандарымен ауыстырылсын;
"251309" сандары "401309" сандарымен ауыстырылсын;
"22889592" сандары "22038900" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "31378006" сандары "29150476" сандарымен ауыстырылсын;
3) және 4) тармақшалар келесі басылымда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу - 879948 теңге:
бюджеттік кредиттер - 879948 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 711218 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 715350 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4132 теңге".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 8 июня 2015 года № 41-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июня 2015 года № 2663
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2448, опубликовано 31 декабря 2014 года в газете "Жамбыл Тараз" №53) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "29 889 592" заменить цифрами "29 253 228";
цифры "6 536 120" заменить цифрами "6 600 448";
цифры "251 309" заменить цифрами "401 309";
цифры "22 889 592" заменить цифрами "22 038 900";
в подпункте 2) цифры "31 378 006" заменить цифрами "29 150 476";
подпункты 3) и 4) изложить в следующий редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 879 948 тенге:
бюджетные кредиты – 879 948 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 711 218 тенге:
приобретение финансовых активов – 715 350 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4 132 тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Б. Ақшалов
Тараз қалалық мәслихатының

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата Б. Акчалов
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата № 41-7