Көкбастау ауылдық округі Қосбөлтек ауылына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 24 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 2882 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Жуалы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 24 қарашадағы 06-07 №207 ұсынысы негізінде Көкбастау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малының арасынан сарып ауруының анықталуына байланысты, Көкбастау ауылдық округі Қосбөлтек ауылына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көкбастау ауылдық округі әкімі аппаратының ветеринар бас маманы Махаев Ануарбек Ятаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкбастау ауылдық
округінің әкімі М. Қасымбеков
Көкбастау ауылдық округінің Косболтек ауылы аумағына шектеу іс шараларын енгізе отырып, ветеринариялық реждим белгілеу туралы
Шешім № 24, 18 желтоқсан 2015 жыл
Келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы ішікі істер департаменті
Жуалы ауданы ішкі істер бөлімі
бастығы полиция полковнигі: Б.А.Налеков
"18" желтоқсан 2015 жыл
Жуалы ауданы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау
басқармасының басшысы: М.Искаков
"18" желтоқсан 2015 жыл
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Жуалы аудандық
аумақтық инспекциясы мемлекеттік
мекемесінің басшысы: Е.Ошанов
"18" желтоқсан 2015 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима села Косболтек Кокбастауского сельского округа
Решение акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 8 декабря 2015 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2015 года № 2882
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жуалынского района за 06-02 №207 от 24 ноября 2015 года аким Кокбастауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Косболтек Кокбастауского сельского округа, в связи с выявлением эпизотического очага бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста ветеринара аппарата акима Кокбастауского сельского округа Махаева Ануарбека Ятаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокбастауского
сельского округа М. Касымбеков
Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территорий села Косболтек Кокбастауского сельского округа
Решение № 24. От 18 декабря 2015 года
Лист согласование
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник отдела внутренных дел
Жуалынского района департамента
внутренных дел Жамбылской области
полковник полиций: Б:А.Налеков
"18" декабрь 2015 год
Руководитель Управление
по зашите прав потребителей
Жуалынскому району: М.Искаков
"18" декабря 2015 год
Руководитель Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан
Комитета ветеринарного контроля и
надзора по Жуалынскму районного
территорального инспекции: Е.Ошанов
"18" декабря 2015 год