Жарнама объектілері бойынша ай сайынғы базалық төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшерін арттыру туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 302 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 5194 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 210 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 01.06.2018 № 210 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 530-бабының 3-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және Қызылорда қаласының аумағындағы жарнама объектілері бойынша ай сайынғы базалық төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшері екі есеге арттырылсын.
"Қызылорда қаласының аумағындағы жарнама объектілері бойынша ай сайынғы базалық төлемақы ставкаларының мөлшерін арттыру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 122 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4218 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" газетінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 8 және "Кызылординские вести" газетінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 9 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының мәслихатының хатшысы
39 сессиясының төрағасы
Р. Байназарова А. Әлназарова

Об увеличении размеров ежемесячных базовых ставок по объектам рекламы
Решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 октября 2015 года № 5194. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 1 июня 2018 года № 210
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 01.06.2018 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 530 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
Повысить размеры базовых ставок платы в два раза по объектам рекламы, размещаемым в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения и по объектом находящихся на территории города Кызылорда.
Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 26 декабря 2008 года № 122 "Об увеличении размеров базовых ставок ежемесячной платы по объектам рекламы на территории города Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4218, опубликовано в газете "Сыр бойы" от 13 января 2009 года № 8 и в газете "Кызылординские вести" от 20 января 2009 года № 9).
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 39 сессии Секретарь
Кызылординского областного Кызылординского областного
маслихата маслихата
Р. Байназарова А. Альназарова