2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 3908 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 шілдеде № 5080 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Аңсатбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІ Н. НӘЛІБАЕВ
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 15 шілдедегі
№ 3908 қаулысына қосымша
2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының әкiмшiлiк-аумақтық орналасуы
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушiлер саны
Мектепке дейiнгi ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бiр айдағы мөлшерi
Мектеп жанындағы шағын орталықтарды қаржыландырудың жан басына шаққанда бiр айдағы мөлшерi
Мектепке дейiнгi ұйымдар ата-аналарының бiр айдағы төлемақы мөлшерi (теңге)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы
ата-ана төлем ақысының
ай сайынғы мөлшері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
1
Қызылорда қаласы
14 864 теңге
19 249 теңге
14 044 теңге
9 605 теңге
19 820 теңге

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 15 июля 2015 года № 3908. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 июля 2015 года № 5080. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города К. Ансатбаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ ГОРОДА Н. НАЛИБАЕВ
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от 2015 года № 3908
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
Количество воспитанников
организаций дошкольного воспитания
и обучения
Размер подушевого
финансирования
в дошкольных организациях в
месяц (тенге)
Размер подушевого
финансирования при школьных миницентрах в месяц
Размер родительской платы в
дошкольных организациях
образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному образовательному заказу в месяц
1
город Кызылорда
14 864 тенге
19 249 тенге
14 044 тенге
9 605 тенге
19 820 тенге