"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Арал аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 02 мамырдағы № 97 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 05 мамырдағы N 232 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 мамырда N 4990 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 103 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 08.11.2017 № 103 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 02 мамырдағы № 97 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4459 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 51 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
2-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау "Арал аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі-уәкілетті орган) арқылы жүзеге асырылады".
Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс отыз жетінші хатшысы
сессиясының төрағасы
Ж. Жалғасбеков К. Данабай

О внесении изменения в решение Аральского районного маслихата от 02 мая 2013 года № 97 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 05 мая 2015 года N 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 мая 2015 года N 4990
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 02 мая 2013 года № 97 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4459, опубликовано в районной газете "Толқын" от 19 июня 2013 года № 51) следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 2 изложить в следующей новой редакции:
"2. Назначение жилищной помощи осуществляется коммунальным государственным учреждением "Аральский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (далее-уполномоченный орган)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной Секретарь Аральского
тридцать седьмой сессии Аральского районного маслихата
районного маслихата
Ж. Жалгасбеков К. Данабай