Жалағаш ауданы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 189 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте № 5133 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 26.01.2016 № 15 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Жалағаш ауданы әкімдігінің “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 99 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5016 болып тіркелген, 2015 жылы 24 маусымда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
“Жалағаш ауданы жергілікті атқарушы органдарының “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы”;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
“1. Қоса беріліп отырған Жалағаш ауданы жергілікті атқарушы органдарының “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесі бекітілсін.”;
көрсетілген қаулымен бекітілген Жалағаш ауданы әкімдігінің “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
“Жалағаш ауданы жергілікті атқарушы органдарының “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесі”;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. “Осы Жалағаш ауданы жергілікті атқарушы органдарының “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесі (бұдан әрі - Әдістеме) ““Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы” Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 86 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10130 тіркелген) сәйкес әзірленді және Жалағаш ауданы жергілікті атқарушы органдарының “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің (бұдан әрі - қызметшілер) қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу тәсілін айқындайды.”;
1-қосымшаның жоғары оң жақ бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
“Жалағаш ауданы жергілікті атқарушы органдарының “Б”
корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін
жыл сайынғы бағалаудың әдістемесіне 1-қосымша
нысан”;
2-қосымшаның жоғары оң жақ бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
“Жалағаш ауданы жергілікті атқарушы органдарының “Б”
корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін
жыл сайынғы бағалаудың әдістемесіне 2-қосымша
нысан”;
3-қосымшаның жоғары оң жақ бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
“Жалағаш ауданы жергілікті атқарушы органдарының “Б”
корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін
жыл сайынғы бағалаудың әдістемесіне 3-қосымша
нысан”.

О внесении изменений в постановление акимата Жалагашского района от 22 мая 2015 года № 99 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Жалагашского района"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10 сентября 2015 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 сентября 2015 года № 5133. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26 января 2016 года № 15
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26.01.2016 № 15 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 22 мая 2015 года № 99 “Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” акимата Жалагашского района” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5016, опубликовано 24 июня 2015 года в газете “Жалагаш жаршысы”) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
“Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” местных исполнительных органов Жалагашского района”;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
“1. Утвердить прилагаемую методику ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” местных исполнительных органов Жалагашского района.”;
в Методике ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” акимата Жалагашского района, утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
“Методика ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” местных исполнительных органов Жалагашского района”;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. “Настоящая Методика ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” местных исполнительных органов Жалагашского района (далее - Методика) разработана в соответствии с приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2014 года № 86 “Об утверждении Типовой методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10130) и определяет методы ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” местных исполнительных органов Жалагашского района (далее - служащие).”;
правый верхний угол приложения 1 изложить в следующей редакции:
“Приложение 1 к методике ежегодной оценки
деятельности административных государственных
служащих корпуса “Б” местных исполнительных
органов Жалагашского района
форма”;
правый верхний угол приложения 2 изложить в следующей редакции:
“Приложение 2 к методике ежегодной оценки
деятельности административных государственных
служащих корпуса “Б” местных исполнительных
органов Жалагашского района
форма”;
правый верхний угол приложения 3 изложить в следующей редакции:
“Приложение 3 к методике ежегодной оценки
деятельности административных государственных
служащих корпуса “Б” местных исполнительных
органов Жалагашского района
форма”.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев