Техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2015 - 2016 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 176 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 шілдеде № 2764 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бекiтiлсiн:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес сырттай оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы.
2. «Маңғыстау облысының қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі мамандарды даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. «Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы» мемлекеттік мекемесі:
техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн;
осы қаулының «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. «Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» мемлекеттік мекемесі 2015-2016 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдау бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыруды көздестірсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
білім басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
З. Ж. Тастемірова
19 маусым 2015 жыл.
«Маңғыстау облысының
денсаулық сақтау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Ф. Бектубаев
19 маусым 2015 жыл.
«Маңғыстау облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.М. Қалмұратова
19 маусым 2015 жыл.
«Маңғыстау облысының индустриялық-
инновациялық даму басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Ө.Сағындықов
19 маусым 2015 жыл.
«Маңғыстау облысының кәсіпкерлік
және сауда басқармасы» мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
А.Ж. Жұмабек
19 маусым 2015 жыл.
«Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
19 маусым 2015 жыл.
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С.Б. Нарешова
19 маусым 2015 жыл.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 19 маусым
№ 176 қаулысына
1-қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015 - 2016 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 19 июня 2015 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 июля 2015 года № 2764
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год по дневной форме обучения согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год по заочной форме обучения согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление финансов Мангистауской области» обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку специалистов.
3. Государственному учреждению «Управление образования Мангистауской области»:
обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год;
обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно – правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
4. Государственному учреждению «Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области» предусмотреть финансирование государственного образовательного заказа по приему в учебные заведения технического и профессионального образования в 2015-2016 учебном году.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.                               Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
исполняющяя обязанности руководителя
государственного учреждения
«Управление образования
Мангистауской области»
Тастемирова З.Ж.
19 июнь 2015 год.
руководитель государственного учреждения
«Управление здравоохранения
Мангистауской области»
Бектубаев Р.Ф.
19 июнь 2015 год.
руководитель государственного учреждения
«Управление координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области»
Калмуратова Г.М
19 июнь 2015 год.
руководитель государственного учреждения
«Управление индустриально-
инновационного развития
Мангистауской области»
Сагындыков Ж.О.
19 июнь 2015 год.
исполняющяя обязанности руководителя
государственного учреждения
«Управление предпринимательства
и торговли Мангистауской области»
Жумабек А.Ж.
19 июнь 2015 год.
руководитель государственного учреждения
«Управление финансов
Мангистауской области»
Альбекова М.Б.
2015 год.
исполняющяя обязанности руководителя
государственного учреждения
«Управление экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области»
Нарешова С.Б.
19 июнь 2015 год.
приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 19 июня 2015 года № 176

Күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандықтың (кәсіп) өзгертілген
коды мен аты
Оқушылар саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
1. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі» МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
11 сынып
қазақша

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным обрзованием на 2015-2016 учебный год по дневной форме обучения
Код и название профессий и специальностей
Количество
учащихся
Базовое
образование
Язык обучения
Срок
обучения
1. ГККП « Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий»
Управления образования Мангистауской области
1
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
11 классов
казахский

1 жыл 10 ай
2
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша):
090203 3 Техник – электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
1013000 Механикалық өңдеу, өлшеу-бақылау құралдары және өндірістегі автоматика:
101307 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110911 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша

1 год 10 мес.
2
0902000 Электроснабжение (по отраслям):
090203 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в промышленности:
101307 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
4
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110911 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
5
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский

3 жыл 6 ай
6
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 Техник – механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу:
121103 2 Тігінші
25
11 сынып
қазақша
10 ай
8
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130406 3 Компьютерлік құрылғыларға қызмет көрсетуші техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
9
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану:

3 года 6 мес.
6
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
25
11 классов
казахский
10 мес.
8
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
9
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:

140121 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
10
1405000 Газбен қамтамасыз ету жабдықтары мен жүйелерін құрастыру және пайдалану:
140501 2 Газ құбырларын пайдалану және жөндеу слесарі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
250
2. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Жетібай кәсіптік колледжі» МКҚК
1
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110901 2 Токарь
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:

140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
10
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:
140501 2 Слесарь по эксплуатации и ремонту газового оборудования
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
250
2. ГККП «Жетыбайский профессиональный колледж»
Управления образования Мангистауской области
1
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110901 2 Токарь
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:

3 жыл 10 ай
3
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу:
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
4
1226000 Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру:
122603 3 Технолог
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
5
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130406 3 Компьютерлік құрылғыларға қызмет көрсетуші техник
25
9 сынып
орысша

3 года 10 мес.
3
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
4
1226000 Технология и организация производства продукции предприятий питания:
122603 3 Технолог
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 6 мес.
3 года 6 мес.
5
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
9 классов
русский

3 жыл 10 ай
6
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша):
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
1307000 Электр байланысы және желімен хабарлаудың желілік құрылыстарын пайдалану:
130706 3 Байланыс желілік құрылыстарының және абоненттік құрылғылардың электр механигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
200
4. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Бейнеу политехникалық колледжі» МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:

3 года 10 мес.
6
1305000 Информационные системы (по областям применения):
130502 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
1307000 Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания:
130706 3 Электромеханик линейных сооружений связи и абонентских устройств
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
200
4. ГККП «Бейнеуский политехнический колледж»
Управления образования Мангистауской области
1
0508000 Организация питания:

050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110803 2 Вагондарды жөндеу слесары
110818 3 Техник-электромеханик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3
1303000 Темір жол көлігіндегі автоматика, телемиханика және қозғалысты басқару:
130304 3 Электр механигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
1405000 Газбен қамтамасыз ету жабдықтары мен жүйелерін құрастыру және пайдалану:

050801 2 Повар
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110803 2 Слесарь по ремонту вагонов
110818 3 Техник-электромеханик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130304 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
4
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:

140504 3 Газ объектілері құрал-жабдығын пайдалану технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
1409000 Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы:
140905 3 Техник-жолшы-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
150
5. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Мамандандырылған техникалық колледжі» МКҚК
1
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110901 2 Токарь
20
20
11 сынып
11 сынып
орысша
орысша
10 ай
10 ай
2
1112000 Өнеркәсіп машиналары мен жабдықтарын пайдалану:

140504 3 Техник по эксплуатации оборудования газовых объектов
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
5
1409000 Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство:
140905 3 Техник-путеец-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
150
5. ГККП «Специализированный технический колледж»
Управления образования Мангистауской области
1.
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110901 2 Токарь
20
20
11 классов
11 классов
русский
русский
10 мес.
10 мес.
2
1112000 Эксплуатация машин и оборудования промышленности:

111203 2 Слесарь-жөндеуші
20
20
11 сынып
11 сынып
орысша
орысша
10 ай
10 ай
3
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140217 2 Кран машинисі (краншы)
20
20
11 сынып
11 сынып
орысша
орысша
10 ай
10 ай
Жиыны:
120
6. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау энергетикалық колледжі» МКҚК
1
0514000 Бағалау:
051401 3 Техник-бағалаушы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
0808000 Мұнай, газ өңдеу және химия өнеркәсібінің жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша):
080803 3 Техник-механик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
4
0901000 Электр станциялары мен желілерінің электр жабдықтары (түрлері бойынша):

111203 2 Слесарь-ремонтник
20
20
11 классов
11 классов
русский
русский
10 мес.
10 мес.
3
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин
(по видам):
140217 2 Машинист крана (крановщик)
20
20
11 классов
11 классов
русский
русский
10 мес.
10 мес.
Итого:
120
6. ГККП «Мангистауский энергетический колледж»
Управления образования Мангистауской области
1
0514000 Оценка:
051401 3 Техник-оценщик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудование предприятий нефтегазоперерабатывающей и химической промышленности (по видам):
080803 3 Техник-механик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
4
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей
(по видам):

090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша):
090203 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
0906000 Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары:
090603 3 Техник-энергетик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл10 ай
7
1014000 Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
8
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
25
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
орысша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай

090104 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
5
0902000 Электроснабжение
(по отраслям):
090203 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
6
0906000 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций:
090603 3 Техник-энергетик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
8
1302000 Автоматизация и управление
по профилю):
130202 3 Электромеханик
25
25
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
11 классов
казахский
казахский
русский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.

2 жыл 10 ай
9
1303000 Темір жол көлігіндегі автоматика, телемеханика және қозғалысты басқару:
130304 3 Электр механигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
10
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
400
7. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК
1
0516000 Қаржы (салалар бойынша):

2 года 10 мес.
9
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130304 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
10
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник-программист
25
9 классов
русский
3 года 10 мес.
Итого:
400
7. ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
Управления образования Мангистауской области
1
0516000 Финансы (по отраслям):

051605 3 Қаржы жұмысы бойынша экономист
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0518000 Есеп және аудит (салалар бойынша):
051803 3 Экономист-бухгалтер
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
0807000 Мұнай мен газ кәсіпшіліктерінің жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу:
080703 3 Техник-механик
25
25
25
9 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
4
0814000 Полимерлік өндіріс технологиясы:

051605 3 Экономист по финансовой работе
25
9 классов
казахский
2 года 10мес.
2
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051803 3 Экономист- бухгалтер
25
9 классов
казахский
2 года 10мес.
3
0807000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования нефтяных и газовых промыслов:
080703 3 Техник-механик
25
25
25
9 классов
9 классов
11 классов
казахский
казахский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
4
0814000 Технология полимерного производства:

2 жыл 10 ай
12
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
13
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану:
140121 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
14
1517000 Төтенше жағдайда қорғау (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
475
8. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау өнер колледжі» МКҚК
1
0404000 Аспаптық орындау және музыкалық өнер эстрадасы (түрлері бойынша):
040401 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, концертмейстер.
040402 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, ансамбль, оркестр әртісі (жетекшісі)
3
3
9 сынып
11 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
қазақша/ орысша
3 жыл10 ай
3 жыл10 ай
3 жыл10 ай
3 жыл 10 ай
040403 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, халық аспаптар оркестрінің әртісі (жетекшісі)
27
9 сынып
11 сынып
қазақша/
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл10 ай
2
0405000 Хор дирижеры:
040501 3 Оқытушы, хормейстер
5
9 сынып
11 сынып
қазақша/ орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3
0407000 Ән салу:
040701 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
040702 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, домбырамен халық әндерін орындау әртісі
3
3
9 сынып
11 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша/
орысша
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
4
0408000 Хореография өнері:
040802 3 Би ансамблі әртісі
10
9 сынып
11 сынып
қазақша/
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
5
0412000 Кескіндеу, мүсіндеу және графика (түрлері бойынша):

2 года 10 мес.
12
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
13
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник- строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
14
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
475
8. ГККП «Мангистауский колледж искусств»
Управления образования Мангистауской области
1
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады (по видам):
040401 3 Преподаватель детской музыкальной школы, концертмейстер
040402 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра, ансамбля
040403 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов
3
3
27
9 классов
11 классов
9 классов
11 классов
9 классов
11 классов
казахский/
русский
казахский/
русский
казахский/
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2
0405000 Хоровое дирижирование:
040501 3 Преподаватель, хормейстер
5
9 классов
11 классов
казахский/
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3
0407000 Пение:
040701 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист академического пения, солист ансамбля
040702 3 Преподаватель
детской музыкальной школы, артист народного пения с домброй
3
3
9 классов
11 классов
9 классов
11 классов
казахский/
русский
казахский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
4
0408000 Хореографическое искусство:
040802 3 Артист ансамбля танца
10
9 классов
11 классов
казахский/ русский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
5
0412000 Живопись, скульптура и графика (по видам):

041201 3 Суретші
16
9 сынып
қазақша/ орысша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
70
9. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау техникалық колледжі» МКҚК
1
0518000 Есеп және аудит (салалар бойынша):
051803 3 Экономист - бухгалтер
25
11 сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
2
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
3
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану

041201 3 Художник
16
9 классов
казахский/ русский
3 года 10 мес.
Итого:
70
9. ГККП « Мангистауский технический колледж»
Управления образования Мангистауской области
1
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051803 3 Экономист-бухгалтер
25
11 классов
казахский
1 года 10 мес.
2
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
3
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:

120112 3 Техник-механик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
100
10. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
1
0507000 Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру:
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2
0510000 Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану (қолдану аясы және салалары бойынша):

120112 3 Техник-механик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
Итого:
100
10 ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы»
Управления образования Мангистауской области
1
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050706 3 Менеджер по сервису
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
2
0510000 Делопроизводство и архивоведение (по отраслям и областям применения):

051002 3 Іс қағаздарын жүргізуші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
0518000 Есеп және аудит (салалар бойынша):
051803 3 Экономист-бухгалтер
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4
0701000 Пайдалы қазбалар кен орындарын геологиялық түсіру, іздеу және барлау (түрлері бойынша)
070107 3 Техник-геолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 8 ай
5
0901000 Электр станциялары мен желілерінің электр жабдықтары (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша

051002 3 Делопроизводитель
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051803 3 Экономист-бухгалтер
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
4
0701000 Геологическая съемка, поиск и разведка месторождений полезных ископаемых (по видам):
070107 3 Техник-геолог
25
9 классов
казахский
3 года 8 мес.
5
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей
(по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский

3 жыл 10 ай
6
0911000 Электр және электрлі механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша):
091101 3 Электр механигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110818 3 Техник-электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
8
1203000 Теміржол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару:

3 года 10 мес.
6
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования
(по видам):
091101 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110818 3 Техник-электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
8
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:

3 жыл 6 ай
12
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар құрылысы:
141001 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
300
11. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық медициналық колледжі» шаруашылық жүргізу құқығындағы МКК
1
0301000 Емдеу ісі:
030101 3 Фельдшер
030102 3 Акушер
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
0302000 Медбикелік іс:
030203 3 Жалпы практикадағы медбике
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:

3 года 6 мес.
12
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
Итого:
300
11. ГКП на праве хозяйственного ведения « Мангистауский областной медицинский колледж» Управления здравоохранения Мангистауской области
1
0301000 Лечебное дело:
030101 3 Фельдшер
030102 3 Акушер (-ка )
25
25
11 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
0302000 Сестринское дело:
030203 3 Медицинская сестра общей практики
25
25
11 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
Итого:

100
12. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту:
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0105000 Бастауыш білім беру:
010502 3 Информатика пәнінен бастауыш білім беру мұғалімі

100
12. ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж»
Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
0105000 Начальное образование:
010502 3 Учитель информатики начального образования

010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
010504 3 Өзін-өзі тану мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
4
0111000 Негізгі орта білім беру:
011106 3 Математика мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
175
13. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі» МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту:
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
0102000 Тәрбие жұмысын ұйымдастыру (деңгей бойынша):
010202 3 Ұйымдастырушы-педагог
25
9 сынып
қазақша

010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
010504 3 Учитель самопознания
25
25
25
9 классов
9 классов
11 классов
казахский
казахский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
4
0111000 Основное среднее образование:
011106 3 Учитель математики
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
175
13. ГККП «Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж»
Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
0102000 Организация воспитательной работы (по уровням):
010202 3 Педагог-организатор
25
9 классов
казахский

051202 3 Гид-аудармашы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
200
15. «Жаңаөзен политехникалық колледжі» ЖШС
1
0501000 Әлеуметтік жұмыс:
050101 3 Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0506000 Шаштараз өнері және сәндік косметика:
050606 3 Суретші - модельер
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
3
0518000 Есеп және аудит (салалар бойынша):
051802 3 Бухгалтер-ревизор (аудитор)
25
9 сынып
қазақша

051202 3 Гид-переводчик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
Итого:
200
15. ТОО «Жанаозенский политехнический колледж»
1
0501000 Социальная работа:
050101 3 Специалист по социальной работе
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
0506000 Парикмахерское искусство и декоративная косметика:
050606 3 Художник - модельер
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
3
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051802 3 Бухгалтер-ревизор (аудитор)
25
9 классов
казахский

130304 3 Электр механигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
100
17. «Қайнар» колледжі» мекемесі
1
0201000 Құқықтану:
020102 3 Заңгер-кеңесші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0507000 Қонақ үйі шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру:
050705 3 Әкімшілік
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
10 ай
10 ай
3
0514000 Бағалау
051401 3 Техник-бағалаушы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша):

130304 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
100
17. Учреждение «Колледж «Кайнар»
1
0201000 Правоведение:
020102 3 Юрисконсульт
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
0514000 Оценка:
051401 3 Техник-оценщик
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050705 3 Администратор
25
25
11 классов
11 классов
казахский
казахский
10 мес.
10 мес.
4
1305000 Информационные системы (по областям применения):

2 жыл 10 ай
4
0201000 Құқықтану:
020102 3 Заңгер-кеңесші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
5
0518000 Есеп және аудит (салалар бойынша):
0518023 Бухгалтер-ревизор (аудитор)
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
6
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану:
1401213 Техник-құрылысшы
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 6 ай
2 жыл 6 ай
7
1418000 Сәулет өнері:
141802 3 Техник-жобалаушы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
8
1514000 Экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану (салалар бойынша):

2 года 10 мес.
4
0201000 Правоведение:
020102 3 Юрисконсульт
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
5
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051802 3 Бухгалтер – ревизор (аудитор)
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
6
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3 года 6 мес.
2 года 6 мес.
7
1418000 Архитектура:
141802 3 Техник-проектировщик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
8
1514000 Экология и рациональное использование природных ресурсов (по отраслям):

151409 3 Эколог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
275
20. «Ақтау есептік-технологиялық колледжі» мекемесі
1
0515000 Менеджмент (қолдану аясы және салалары бойынша):
051501 3 Менеджер
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0516000 Қаржы (салалар бойынша):
051605 3 Қаржы жұмысы бойынша экономист
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
1119000 Тоңазытқыш – компрессорлық машиналар және қондырғылар:
111905 3 Техник-механик
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
4
1226000 Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру:
122604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
100
Облыс бойынша:
3740
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКК - мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
МКҚК - мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 19 маусым
№ 176 қаулысына
2 –қосымша
Сырттай оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға
2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандықтың (кәсіп) өзгертілген коды мен аты
Оқушылар саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі

151409 3 Эколог
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
275
20. Учреждение «Актауский учетно-технологический колледж»
1
0515000 Менеджмент (по отраслям и областям применения):
051501 3 Менеджер
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
0516000 Финансы (по отраслям):
051605 3 Экономист по финансовой работе
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
1119000 Холодильно-компрессорные машины и установки:
111905 3 Техник-механик
25
9 классов
русский
3 года 10 мес.
4
1226000 Технология и организация производства продукции предприятий питания:
122604 3 Техник-технолог
25
9 классов
русский
3 года 6 мес.
Итого:
100
По области:
3740
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГКП – государственное коммунальное предприятие
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью
приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 19 июня 2015 года № 176
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год по заочной форме обучения
Код и название профессий и специальностей
Количество
учащихся
Базовое
образование
Язык обучения
Срок обучения

2 жыл 10 ай
Жиыны:
40
4.«Каспий өңірі «Болашақ» колледжі» ЖШС
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту:
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі
20
11 сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
Жиыны:
60
Облыс бойынша:
220
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 19 маусымдағы
№ 176 қаулысына
3 қосымша
Күндізгі, сыртқы оқыту нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2015 - 2016 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Ескерту.Қаулы 3 - қосымшамен толықтырылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 31.12.2015 № 416(жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мамандықтар топтарының атауы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыс (мың теңге)
1
2
Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандықтар
100 ден – 300 дейін

2 года 10 мес.
Итого:
40
4. ТОО «Прикаспийский колледж «Болашак»
1.
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
20
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
2.
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
20
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
3.
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования
20
11 классов
казахский
1 год 10 мес.
Итого:
60
По области:
220
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью
приложение 3
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 19 июня 2015 года № 176
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год по дневной, заочной формам обучения
Сноска. Постановление дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Мангистауской области от 31.12.2015 № 416(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование групп специальностей Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (тысяча тенге) (в тыс.тенге)
1
2
Специальности с техническим и профессиональным образованием
от 100 – до 300