Маңғыстау облысы бойынша 2016-2018 жылдарға арналған мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орманды пайдаланғаны үшін төлемдер мөлшерлемелері туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/437 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 2954 болып тіркелді
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 4/44 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 506-бабының 1-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау облысы бойынша 2016-2018 жылдарға арналған мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орманды пайдаланғаны үшін төлемдер мөлшерлемелері 1, 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 4/44 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2.лМаңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Д.Сейбағытов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Ибағаров
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов
"КЕЛIСIЛДI"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Б. Тілегенов
10 желтоқсан 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылық Министрлігі Орман
шаруашылығы және жануарлар дүниесі
комитетінің Маңғыстау облыстық орман
шаруашылығы және жануарлар дүниесі
аумақтық инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Т. Қалжанұлы
10 желтоқсан 2015 жыл
"Маңғыстау облысының
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С.О. Сағынбаев
10 желтоқсан 2015 жыл
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 29/437 шешіміне
1-қосымша
Маңғыстау облысының мемлекеттiк орман қорының учаскелерiнде жанама орман пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 4/44 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с
Жанама орман пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Төлемақы
мөлшерлемелері
(теңге)
1
Шабындық жерлер,
соның ішінде
шабындық жерлердің сапалық жай-күйінің топтары бойынша:
1.1
жақсы
гектар

О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда на 2016-2018 годы по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/437. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 21 января 2016 года № 2954
Сноска. В заголовок внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с решением Мангистауского областного маслихата от 12.08.2016 № 4/44(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 506 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда на 2016-2018 годы по Мангистауской области согласно приложениям 1, 2.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с решением Мангистауского областного маслихата от 12.08.2016 № 4/44(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Ибагаров
Секретарь областного маслихата Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент государственных доходов по
Мангистауской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Тилегенов А.Б.
10 декабрь 2015 год.
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Мангистауская областная
территориальная инспекция лесного
хозяйства и животного мира Комитета
лесного хозяйства и животного мира
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Калжанулы Т.
10 декабрь 2015 год.
Руководитель государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования
Мангистауской области"
Сагынбаев С.О.
10 декабрь 2015 год.
Приложение 1
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 10 декабря 2015 года № 29/437
Ставки платы за побочные лесные пользования на участках государственного лесного фонда Мангистауской области
Сноска. В приложение 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с решением Мангистауского областного маслихата от 12.08.2016 № 4/44(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Виды побочных лесных пользований
Ед. измерения
Ставки платы (тенге)
1
Сенокошение,в том числе по группам качественного состояния сенокосных угодий:
1.1
хорошее
гектар