Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстері мен атауларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 352 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте № 5884 болып тіркелді.
"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстері мен атаулары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Инвестициялар
және даму министрлігінің Автомобиль
жолдары комитеті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
_______________ М. Пішембаев
2015 жылғы 14 тамыз
Әкімдіктің
2015 жылғы 14 тамыздағы
№ 352 қаулысына қосымша
Жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Костанайской области от 14 августа 2015 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 сентября 2015 года № 5884.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Республиканское государственное
учреждение "Комитет автомобильных
дорог Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан"
________________ М. Пшембаев
14 августа 2015 года
Приложение
к постановлению акимата
от 14 августа 2015 года
№ 352
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения