2016 жылы ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 1594 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қарашада № 6026 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 431 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 21.04.2016 № 431 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7, 20-баптарына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақысы нақты орындалған жұмыстар үшін, 2016 жылға белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекке төленетін ақы, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты, қосылған құн салығын төлеуге, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні айқындалсын.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары Е.В. Скарединаға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінің Қостанай облысы
Әділет департаментiнің Рудный
қалалық әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ А. Мадьярова
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай
облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Рудный қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_____________ Б. Сүлейменов
Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігінің "Қостанай облысы
Рудный қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін уақытша атқарушысы
___________________ Н. Оразбаев
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының Ішкі істер департаменті
Рудный қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________ С. Байғонов
Рудный қаласының прокуроры
әділет кеңесшісі
_______________ А. Исағұлов
Рудный қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 4 қарашадағы
№ 1594 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары,
қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі, сағатпен
1
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы Әділет департаментiнің Рудный қалалық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2016 году
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 4 ноября 2015 года № 1594. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 ноября 2015 года № 6026. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21 апреля 2016 года № 431.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21.04.2016 № 431.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,5 минимальной месячной заработной платы, установленной на 2016 год.
3. Определить, что расходы на оплату труда, социальный налог, налог на добавленную стоимость, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, комиссионные вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Скаредину Е.В.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2016 года.
Аким города Рудного Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции города
Рудного Департамента юстиции
Костанайской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
________________ А. Мадьярова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Рудному
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан"
___________________ Б. Сулейменов
Временно исполняющий должность
начальника республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны города
Рудный Костанайской области"
Министерства обороны Республики
Казахстан
___________________ Н. Оразбаев
Начальник государственного
учреждения "Управление
внутренних дел города
Рудного Департамента
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан"
_______________ С. Байгонов
Прокурор города Рудного
советник юстиции
______________ А. Исагулов
Утвержден
постановлением акимата
города Рудного
от 4 ноября 2015 года № 1594
Перечень организаций, виды, объемы и
конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда безработных,
участвующих в общественных работах
Наименование организации
Виды работ
Объемы работ, в часах
1
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции города Рудного Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

1960
2
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Рудный қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесi
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
21560
3
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қостанай облысы Рудный қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
1960
4
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Рудный қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
31360
5
"Қашар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3920
6
"Рудный қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (мемлекеттік органы)
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
9800
7
Рудный қаласы әкімдігінің "Горняцк кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3920
8
Рудный қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, тәртіп сақтау бойынша көмек көрсету
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
11760
1960
9
Рудный қаласы әкімдігінің "Қалалық мәдениет және демалыс саябағы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қалалық мәдениет және демалыс саябағын жинауда және абаттандыруда күнделікті көмек көрсету
19600
10
Рудный қаласы әкімдігінің "РАХАТ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтiн, Рудный қаласы, Горняцк, Қашар кенттері, Перцев ауылы көшелерінің жүргінші жолын бойлайтын жиектерін үнемі қолмен тазарту
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтiн, Рудный қаласының, Горняцк, Қашар кенттерінің, Перцев ауылының аумағын көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету

1960
2
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Рудному Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
21560
3
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1960
4
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Рудного Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
31360
5
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Качар"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3920
6
Государственное учреждение (государственный орган) "Аппарат акима города Рудного"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
9800
7
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Горняцкий" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3920
8
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости" акимата города Рудного
Оказание помощи по поддержанию порядка, не требующей предварительной профессиональной подготовки работника
Ежедневная помощь в проведении подсобных работ, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
11760
1960
9
Государственное коммунальное предприятие "Городской парк культуры и отдыха" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в уборке и благоустройстве городского парка культуры и отдыха, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
19600
10
Государственное коммунальное предприятие "РАХАТ" акимата города Рудного
Регулярная ручная очистка бордюр вдоль проезжей части улиц города Рудного, поселках Горняцкий, Качар, села Перцевка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
Ежедневная помощь в работах по озеленению территории города Рудного, поселках Горняцкий, Качар, села Перцевка не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

176400
49000
11
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3920
12
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
1960
13
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3920
14
Рудный қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
1960
15
Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Белгілі тұрағы жоқ тұлғаларға арналған әлеуметтік бейімделу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
1960
16
"Рудный қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету

176400
49000
11
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел финансов" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3920
12
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел внутренней политики" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1960
13
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3920
14
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1960
15
Коммунальное государственное учреждение "Центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства" Рудненского городского отдела занятости и социальных программ
Ежедневная помощь в проведении подсобных работ, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
1960
16
Государственное учреждение "Прокуратура города Рудного"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

7840
Кестенің жалғасы:
Ұйымның атауы
Еңбекке төленетін ақы
Нақты жұмыс жағдайлары
1
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы Әділет департаментiнің Рудный қалалық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
2
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Рудный қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесi
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
3
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қостанай облысы Рудный қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
4
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Рудный қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
5
"Қашар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
6
"Рудный қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (мемлекеттік органы)
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
7
Рудный қаласы әкімдігінің "Горняцк кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
8
Рудный қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жұмыс уақытының жиынтық есебін қолдануымен және жұмыстың аяқталуы мен келесі жұмыс ауысымның басталуы арасындағы қоғамдық жұмыстарға қатысушының демалыс ұзақтығының міндетті сақталуымен ауысымды жұмыс кестесі бекітіледі.
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
9
Рудный қаласы әкімдігінің
"Қалалық мәдениет және демалыс саябағы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
10
Рудный қаласы әкімдігінің "РАХАТ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
11
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
12
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
13
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
14
Рудный қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
15
Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Белгілі тұрағы жоқ тұлғаларға арналған әлеуметтік бейімделу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
16
"Рудный қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.

7840
Продолжение таблицы:
Наименование организации
Оплата труда
Конкретные условия работ
1
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции города Рудного Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
2
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Рудному Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
3
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области" Министерства обороны Республики Казахстан
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
4
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Рудного Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
5
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Качар"
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
6
Государственное учреждение (государственный орган) "Аппарат акима города Рудного"
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
7
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Горняцкий" акимата города Рудного
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
8
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости" акимата города Рудного
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Устанавливается сменный график работы с применением суммированного учета рабочего времени и обязательным соблюдением продолжительности отдыха участника общественных работ между окончанием работы и ее началом в следующую рабочую смену.
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
9
Государственное коммунальное предприятие "Городской парк культуры и отдыха" акимата города Рудного
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
10
Государственное коммунальное предприятие "РАХАТ" акимата города Рудного
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
11
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел финансов" акимата города Рудного
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
12
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел внутренней политики" акимата города Рудного
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
13
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
14
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции" акимата города Рудного
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
15
Коммунальное государственное учреждение "Центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства" Рудненского городского отдела занятости и социальных программ
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
16
Государственное учреждение "Прокуратура города Рудного"
1,5 минимальных размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.