Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы № 67 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 шілдеде № 5729 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 01.04.2016 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 01.01.2016 бастап туындаған қатынастарға таратады).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-1 тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының
төрағасы Ж. Ахметов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданының жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________ С. А. Жанғабулов
2015 жыл "19" маусым
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Денисов ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________ Ә. Ж. Әкіжан
2015 жыл "19" маусым

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 19 июня 2015 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июля 2015 года № 5729. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 18
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 01.04.2016 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 01.01.2016).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата Ж. Ахметов
Секретарь Денисовского
районного маслихата А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Денисовского района"
______________ Жангабулов С. А.
"19" июня 2015 год
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Денисовскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_______________ Акижанов А. Ж.
"19" июня 2015 год