2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 3 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 ақпанда № 5350 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2015 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
2. Мыналар белгіленсін:
1) мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар мен әлеуметтік салық аудандық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылады;
2) жалақыны есептеу мен төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметіне комиссиялық сыйақысын төлеу шығындары қоғамдық жұмыстарды орындау шартында белгіленген мөлшерлерде жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен өтеледі.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру «Жангелдин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Г. Аубакировке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Жангелдин ауданының әкімі
А. Кенжегарин
Әкімдіктің 2015 жылғы
13 қаңтардағы
№ 3 қаулысымен
бекітілген
2015 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты
жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі, сағатпен
Жұмыстардың нақты жағдайлары
Еңбекке ақы төлеу
Қаржыландыру көздері
1
«Жангелдин ауданының Ақкөл ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды тазартуға және абаттандыруға көмек
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды көгалдандыруға көмек

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 13 января 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 февраля 2015 года № 5350
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования на 2015 год.
2. Определить, что:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей.
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах установленных договором на выполнение общественных работ возмещаются из районного бюджета на расчетные счета работодателей.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ Джангельдинского района» и организациями, определенными в перечне.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аубакирова. Т.Г.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким
Джангельдинского района
А. Кенжегарин
Утвержден
постановлением акимата
от 13 января 2015 года
№ 3
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник
их финансирования на 2015 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы общественных работ, в часах
Конкретные условия работ
Оплата труда
Источник финасирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима села Акколь Джангельдинского района»
Помощь в уборке и благоустройстве территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
Помощь в озеленении территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника

1640
1320
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Айлық жалақының ең төменгі 1,5 мөлшері
Жангелдин ауданының бюджеті
2
«Жангелдин ауданының Ақшығанақ ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды тазартуға және абаттандыруға көмек
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды көгалдандыруға көмек
2288
1656
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Айлық жалақының ең төменгі 1,5 мөлшері
Жангелдин ауданының бюджеті
3
«Жангелдин ауданының Албарбөгет ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды тазартуға және абаттандыруға көмек
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды көгалдандыруға көмек
1640
1320
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Айлық жалақының ең төменгі 1,5 мөлшері
Жангелдин ауданының бюджеті
4
«Жангелдин ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды тазартуға және абаттандыруға көмек
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды көгалдандыруға көмек
1952
1496
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Айлық жалақының ең төменгі 1,5 мөлшері
Жангелдин ауданының бюджеті
5
«Жангелдин ауданының Аралбай ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды тазартуға және абаттандыруға көмек
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды көгалдандыруға көмек

1640
1320
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
1,5 минималь ных размера месячной заработной платы
Бюджет Джангельдинского района
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Акшиганакского сельского округа Джангельдинского района»
Помощь в уборке и благоустройстве территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
Помощь в озеленении территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
2288
1656
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
1,5 минималь ных размера месячной заработной платы
Бюджет Джангельдинского района
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Албарбогетского сельского округа Джангельдинского района»
Помощь в уборке и благоустройстве территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
Помощь в озеленении территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
1640
1320
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
1,5 минималь ных размера месячной заработной платы
Бюджет Джангельдинского района
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Джангельдинского района»
Помощь в уборке и благоустройстве территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
Помощь в озеленении территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
1952
1496
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
1,5 минималь ных размера месячной заработной платы
Бюджет Джангельдинского района
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Аралбай Джангельдинского района»
Помощь в уборке и благоустройстве территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
Помощь в озеленении территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника

Айлық жалақының ең төменгі 1,5 мөлшері
Жангелдин ауданының бюджеті
15
Жангелдин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Коммуналдық шаруашылық кәсіпорын» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін аумақтарды тазартуға және абаттандыруға көмек
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін құжаттарды өңдеуге көмек

1,5 минималь ных размера месячной заработной платы
Бюджет Джангельдинского района
15
Государственное коммунальное предприятие «Предприятие коммунального хозяйства» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Джангельдинского района
Помощь в уборке и благоустройстве территории, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
Помощь в обработке документов, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника