Мәслихаттың 2009 жылғы 5 қарашадағы № 205 "Базалық салық ставкасын түзету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 342 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 сәуірде № 5538 болып тіркелді. Күші жойылды – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 437 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 18.01.2016 № 437 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексі 387- бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 5 қарашадағы № 205 "Базалық салық ставкасын түзету туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-125 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 26 қарашада "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он төртінші
сессия төрағасы
Г. Ягодин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Е. Аманжолов

О внесении изменения в решение маслихата от 5 ноября 2009 года № 205 "О корректировке базовых налоговых ставок"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 апреля 2015 года № 5538. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 437
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 18.01.2016 № 437 (вступает в силу со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О корректировке базовых налоговых ставок" от 5 ноября 2009 года № 205 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-125, опубликовано 26 ноября 2009 года в районной газете "Айна") следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
четырнадцатой сессии
Г. Ягодин
Секретарь
районного маслихата
Е. Аманжолов