Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 252 "Қарасу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 303 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 тамызда № 5828 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 252 "Қарасу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5283 тіркелген, 2015 жылғы 14 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 589 524,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 749 294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 381,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 955,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 811 550,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 611 846,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34 614,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 44 465,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9 851,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 56 935,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 935,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндет атқарушысы
_____________ А. Қазиев

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 252 "О районном бюджете Карасуского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 августа 2015 года № 5828
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 252 "О районном бюджете Карасуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5283, опубликовано 14 января 2015 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 589 524,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 749 294,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2 381,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 955,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 811 550,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 611 846,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 614,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 465,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 851,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 56 935,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 935,7 тысяч тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
______________ А. Казиев