Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды айқындау туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № 320 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 тамызда № 5844 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 366 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 18.01.2016 № 366 шешімімен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабы 2-тармағына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар айқындалсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
Мәслихаттың 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 220 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4748 тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымында "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының экономика,
қаржы және кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дехтярева

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 6 августа 2015 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 августа 2015 года № 5844. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 366
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 18.01.2016 № 366 (вступает в силу со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
2. Признать утратившим силу:
решение маслихата от 28 апреля 2014 года № 220 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет средств районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 4748, опубликовано 12 июня 2014 года в районной газете "Науырзым тынысы").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти  календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата                                  З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики,
финансов и предпринимательства
Наурзумского района"
_________________ Н. Дехтярева