Мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 "Федоров ауданының 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы № 357 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 5944 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 "Федоров ауданының 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5280 тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3277412,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 736904,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7143,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2530464,6 мың теңге;
2) шығындар – 3288968,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28522,5 мың тенге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44322,5 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15800,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40079,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40079,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Жданова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ В. Гринак
19 қазан 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 19 қазандағы
№ 357 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2014 года № 299 "О районном бюджете Федоровского района на 2015–2017 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 19 октября 2015 года № 357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 октября 2015 года № 5944
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 26 декабря 2014 года № 299 "О районном бюджете Федоровского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5280, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3277412,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 736904,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 7143,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2530464,6 тысячи тенге;
2) затраты – 3288968,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28522,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44322,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15800,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 40079,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 40079,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Е. Жданова
Секретарь районного маслихата Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Федоровского района"
______________ В. Гринак
19 октября 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 октября 2015 года
№ 357
Приложение 1
к решению маслихата