Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы "Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 22/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 442/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 шілдеде № 4574 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 655/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 27.09.2018 № 655/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы “Мемлекеттік мүлік туралы” Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы “Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы” № 410 Жарлығына сәйкес Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы “Ақсу қаласы әкімінің аппараты” мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” № 22/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4298 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпандағы № 7 “Ақсу жолы” және № 7 “Новый путь” газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген “Ақсу қаласы әкімінің аппараты” мемлекеттік мекемесі туралы Ережедегі:
20-тармағында 39) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Нүкенов

О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 16 января 2015 года № 22/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении “Аппарат акима города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 8 июня 2015 года № 442/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 июля 2015 года № 4574. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 27 сентября 2018 года № 655/9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 27.09.2018 № 655/9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года “О государственном имуществе”, Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 “Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан” акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 16 января 2015 года № 22/1 “Об утверждении Положения о государственном учреждении “Аппарат акима города Аксу” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4298, опубликованное 20 февраля 2015 года в газетах “Ақсу жолы” № 7 и “Новый путь” № 7) внести следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении “Аппарат акима города Аксу”, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 20 подпункт 39) исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Нукенов