Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXХIV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 299/34 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 328/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 шілдеде № 4569 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХLІІ сессиясы) 2015 жылғы 26 мамырдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХXVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 372/42 шешіміне сәйкес және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XХХІV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 299/34 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"16 183 564" деген сандар "13 766 610" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 546 738" деген сандар "10 511 370" деген сандармен ауыстырылсын;
"39 005" деген сандар "42 156" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 000" деген сандар "45 207" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 575 821" деген сандар "3 167 877" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "16 881 638" деген сандар "14 473 694" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"140 409" деген сандар "1 355 286" деген сандармен ауыстырылсын;
"142 466" деген сандар "1 357 343" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"128 592" деген сандар "119 582" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 841" деген сандар "14 851" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "- 967 075" деген сандар "- 2 181 952" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "967 075" деген сандар "2 181 952" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес "2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді үлестіру" 8-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области 22 июня 2015 года № 328/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 июля 2015 года № 4569
2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (ХLІІ сессия, V созыв) от 26 мая 2015 года № 372/42 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХХVІІ сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4268, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Отарқа", 22 января 2015 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "16 183 564" заменить цифрами "13 766 610";
цифры "10 546 738" заменить цифрами "10 511 370";
цифры "39 005" заменить цифрами "42 156";
цифры "22 000" заменить цифрами "45 207";
цифры "5 575 821" заменить цифрами "3 167 877";
в подпункте 2): цифры "16 881 638" заменить цифрами "14 473 694";
в подпункте 3):
цифры "140 409" заменить цифрами "1 355 286";
цифры "142 466" заменить цифрами "1 357 343";
в подпункте 4):
цифры "128 592" заменить цифрами "119 582";
цифры "5 841" заменить цифрами "14 851";
в подпункте 5) цифры " - 967 075" заменить цифрами " - 2 181 952";
в подпункте 6) цифры "967 075" заменить цифрами "2 181 952";
приложения 1, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 8 "Распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2015 год" согласно приложению 5 к настоящему решению.

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық
округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi мекендердi абаттандыру

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Байетский сельский округ
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Железнодорожный сельский округ
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов

30 000
- мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары
үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
348 673
- азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
2 771
- агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға

30 000
- на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
348 673
- на содержание штатной численности по регистрации актов гражданского состояния
2 771
- на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса