Шектеу шараларын тағайындау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 сәуірде № 4436 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 09 қыркүйектегі N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің 09.09.2015 N 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Екібастұз қаласының мемлекеттік ветеринариялық бас инспекторының ұсынысы негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Сарықамыс ауылдық округінің Сарықамыс ауылындағы Ленин көшесі 18-үйде орналасқан "Қуандық" фермерлік қожалығының аумағына шектеу шараларын тағайындай отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Екібастұз қалалық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері, "Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Павлодар облыстық тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Екібастұз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" (келісім бойынша) республикалық мемлекеттік мекемесі анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитарлық қолайлы жағдайға қолжеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитарлық іс-шаралар жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының Сарықамыс
ауылдық округінің әкімі М. Сейсембаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Екібастұз қаласы әкімдігінің
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т.Т. Садвакасов
2015 жылғы "31" наурыз
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігінің
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Екібастұз
қалалық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т.К. Жакенов
2015 жылғы "31" наурыз
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігінің
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
комитетінің Павлодар облыстық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің Екібастұз қалалық
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы К.К. Токатов
2015 жылғы "31" наурыз

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 31 марта 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 апреля 2015 года № 4436. Утратило силу решением акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 09 сентября 2015 года N 2
Сноска. Утратило силу решением акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 09.09.2015 N 2.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Экибастуза, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории фермерского хозяйства "Куандык", расположенного по адресу улица Ленина, дом 18, села Сарыкамыс Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза в связи с выявлением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии акимата города Экибастуза" (по согласованию), "Экибастузская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Экибастузское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыкамысского сельского
округа города Экибастуза М. Сейсембаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии акимата
города Экибастуза" Т.Т. Садвакасов
"31" марта 2015 года
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Экибастузская городская территориальная
инспекция Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Т.К. Жакенов
"31" марта 2015 года
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Экибастузское городское управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
Павлодарской области Комитета
по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан" К.К. Токатов
"31" марта 2015 года