2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 05 мамырдағы № 151/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 маусымда № 4514 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 05 мая 2015 года № 151/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 июня 2015 года № 4514
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасары жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Әутәліпов
Павлодар ауданы әкімдігінің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ауталипов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарского района

2015 жылғы "5" мамыр
№ 151/5 қаулысына
қосымша
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен
оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Қосымша жана редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 22.10.2015 № 302/10 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Айына жан басына қаржылан-дыру мөлшері, теңге
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындар-дың орташа құны,теңге
Ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
1
Павлодар ауданы әкімдігі Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақ бота" сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын
60
(республикалық бюджет)
27794
27794

от "5" мая 2015 года
№151/5
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2015 год
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Павлодарского района Павлодарской области от 22.10.2015 № 302/10 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Ақ бота" аппарата акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района, акимата Павлодарского района
60
(республиканский бюджет)
27794
27794