2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 54/406 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4867 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 13/82 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 07.02.2017 № 13/82 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 503 754 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 598 762 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 242 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 056 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 870 694 мың теңге;
2) шығындар – 3 510 382 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 414 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 577 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 163 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 042 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 042 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 20.04.2016 N 2/16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.07.2016 N 4/28 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.11.2016 N 9/59 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2016 N 10/63 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2016 жылға арналған резерві 11 850 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріc енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 20.04.2016 N 2/16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2016 жылға арналған Павлодар аудан бюджетінде – 1 758 942 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін.

О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 декабря 2015 года № 54/406. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2015 года № 4867. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 7 февраля 2017 года № 13/82 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 07.02.2017 № 13/82 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Павлодарского района на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 503 754 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 598 762 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 242 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 056 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 870 694 тысяч тенге;
2) затраты – 3 510 382 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 414 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 577 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 163 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 042 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 042 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 20.04.2016 N 2/16 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.07.2016 № 4/28 (вводится в действие с 01.01.2016); от 10.11.2016 № 9/59 (вводится в действие с 01.01.2016); от 13.12.2016 № 10/63 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить на 2016 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 11 850 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 20.04.2016 N 2/16 (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Учесть в бюджете Павлодарского района на 2016 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета – 1 758 942 тысяч тенге.

4. 2016 жылға арналған Павлодар аудандық бюджетті атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауыл және ауылдық округтердің 2016 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2016 жылға трансферттер сомаларын бөлу көлемі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложения 4.
5. Утвердить бюджетные программы сельских округов и сел на 2016 год согласно приложения 5.
6. Утвердить на 2016 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6.
7. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Бақжанова
Мәслихат хатшысы Б. Оралов
Павлодар аудандық
мәслихатының
(5 сайланған 54 кезекті
сессиясының) 2015 жылғы
23 желтоқсандағы
№ 54/406 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет туралы
(өзгерістермен)

8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г. Бакжанова
Секретарь маслихата Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
(54 очередная сессия, 5 созыв)
от 23 декабря 2015 № 54/406
О районном бюджете на 2016 год
(с изменениями)

88 736
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 053
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
23 053
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65 683
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13 144
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 088
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
833
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18 618
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 980
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 980
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 491
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
489
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 684
1
Тұрғын үй шаруашылығы
27 870
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 138
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10 138
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 170
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 170
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
145
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
145
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 857
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 857
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 560
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 560
2
Коммуналдық шаруашылық
3 787
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 787
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1 787

88 736
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 053
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 053
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65 683
002
Программа занятости
13 144
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 088
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
833
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 618
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 980
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 491
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
489
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 684
1
Жилищное хозяйство
27 870
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 138
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 138
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 170
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 170
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
145
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
145
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 857
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 857
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 560
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 560
2
Коммунальное хозяйство
3 787
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 787
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1 787

18 702
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
20 025
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
5 387
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13 764
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
938
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87 822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
136 319
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
8 841
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8 841
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 962
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 879
2
Әлеуметтік көмек
108 050
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 569
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14 569
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93 481
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19 191
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 936
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 020
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 024
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18 310
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 428
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 428
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 170
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 258
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
261 763
1
Мәдениет саласындағы қызмет
175 595
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

18 702
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
20 025
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
5 387
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 764
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
938
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87 822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
136 319
1
Социальное обеспечение
8 841
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8 841
005
Государственная адресная социальная помощь
1 962
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 879
2
Социальная помощь
108 050
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 569
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 569
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93 481
002
Программа занятости
19 191
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 936
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 020
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 024
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 310
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 428
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 428
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 170
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 258
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
261 763
1
Деятельность в области культуры
175 595
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Павлодар аудандық
мәслихатының
(5 сайланған 54 кезекті
сессиясының) 2015 жылғы
23 желтоқсандағы
№ 54/406 шешіміне
5-қосымша
2016 жылға арналған ауыл және ауылдық округтердiң
қимасындағы ағымдағы бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 07.07.2016 N 4/28 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Функционалдық кiшi топ
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
1
2
3
4
5
Григорьевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Ефремовка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Заңғар ауылдық округі әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлді, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Заря ауылдық округi әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
015
За счет средств местного бюджета
Приложение 5
к решению Павлодарского
районного маслихата
(54 очередная сессия, 5 созыв)
от 23 декабря 2015 № 54/406
Перечень
текущих бюджетных программ
в разрезе сельских округов и сел на 2016 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 07.07.2016 № 4/28 (вводится в действие с 01.01.2016).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Аппарат акима Григорьевского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно- досуговой работы на местном уровне
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима Ефремовского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно- досуговой работы на местном уровне
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима Зангарского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно- досуговой работы на местном уровне
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима Заринского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

(5 сайланған 54 кезекті
сессиясының) 2015 жылғы
23 желтоқсандағы
№ 54/406 шешіміне
6-қосымша
2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына
трансферттер сомаларын бөлу (өзгерістермен)
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 20.04.2016 N 2/16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/с
Ауыл және ауылдық округтердің атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Григорьевка ауылдық округі
3 621
2
Ефремовка ауылдық округі

(54 очередная сессия, 5 созыв)
от 23 декабря 2015 № 54/406
Распределение сумм трансфертов органам местного
самоуправления на 2016 год (с изменениями)
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 20.04.2016 N 2/16 (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование сельских округов и сел
Сумма (тыс. тенге)
1
Григорьевский сельский округ
3 621
2
Ефремовский сельский округ