"Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 76 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 163 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда N 3286 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі N 287 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 29.07.2016 N 287 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 76 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1775 тіркелді, 2011 жылғы 22 сәуірде "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген кең таралған пайдалы қазбалары бар конкурсқа қойылатын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 марта 2011 года № 76 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 19 мая 2015 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 июня 2015 года № 3286. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 29 июля 2016 года N 287
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 29.07.2016 N 287 (вводится в действие по истечении десяти каледарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс" от 25 марта 2011 года № 76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1775, опубликовано 22 апреля 2011 года в газете "Северный Казахстан") следующее изменение:
перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти каледарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов

100
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Целинный
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°36'
66°27'
Өндіру
101
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Станционный
Ғабит Мүсірепов атындағы
54°48'
66°57'
Өндіру
102
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Жембарақ
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°50'
66°59'
Өндіру
103
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Чернозубовский
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°42'
66°39'
Өндіру
104
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Шарық
Ғабит Мүсірепов атындағы
53°01'
52°57'
67°20'
67°14'
Өндіру
105
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Возвышенка
Ғабит Мүсірепов атындағы
54°29'
70°56'
Өндіру
106
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Литвиновский
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°36'
67°26'
Өндіру
107
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Тахтабродский
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°39'
67°34'
Өндіру
108
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Чистополье
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°34'
67°17'
Өндіру
109
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Парижская Коммуна
Ғабит Мүсірепов атындағы
53°12'
53°12'
67°03'
67°05'
Өндіру
110
Атқылама таужыныс
Сергеевка
Шал Ақын
53º52’43,9"
67º27’04,3"
Өндіру
111
Құрылыс құмы
Увал
Қызылжар
54º34’56.48"
54º35’01.85"
54º35’23.03"
54º35’25.08"
54º34’41.43"
54º34’52.02"
68˚45’19.04"
68˚45’28.56"
68˚45’50.56"
68˚46’31.69"
68º46’00.68"
68º45’18.54"
Барлау
112
Атқылама таужыныс
Горный
Тайынша
53º30’45.67"
70º31’16.97"
Барлау
113
Атқылама таужыныс
Сары тас
Тайынша
53º25’59.25"
53º25’59.29"
53º25’36.19"
53º25’35.87"
70º22’59.19"
70º24’01.19"
70º24’01.58"
70º22’59.14"
Барлау
114
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Оңтүстік
Петропавл қ.
54˚48’
54˚48’
54˚48’
54˚48’
69˚12’
69˚13’
69˚13’
69˚13’
Барлау
115
Құм
Солнечный
Қызылжар
54º58’29,9"
54º59’12,7"
54º58’35,0"
54º59’18,6"
54º59’09,4"
69º07’32,7"
69º08’07,2"
69º07’21,6"
69º07’46,2"
69º07’51,0"
Барлау
116
Құрылыс құмы
Октябрьское (Блок С1-I)
Тайынша
53º42’22,9"
53º42’35,4"
53º42’22,7"
69º38’38,8"
69º39’17,5"
69º39’21,8"
Өндіру
117
Құрылыс құмы
Октябрьское (Блок С1-II)
Тайынша
53º41’56,8"
53º41’50,6"
53º41’44,2"
53º41’44,2"
53º41’50,6"
69º39’47,3"
69º40’08,2"
69º40’07,1"
69º39’42,1"
69º39’47,5"
Өндіру
118
Атқылама таужыныс
Дальний
Ақжар
53º33’34,80"
53º33’43,40"
53º33’55,30"
53º33’47,50"
53º33’33,05"
71º34’51,70"
71º34’49,30"
71º34’58,50"
71º35’20,50"
71º35’09,67"
Барлау
119
Құрылыс құмы
Явленка
Есіл
54º15’15,6"
68º21’53,9"
Өндіру
120
Құрылыс құмы
Рощинское
Тайынша
54º03’34,1"
54º03’41,3"
54º03’43,6"
53º03’46,1"
54º03’27,2"
54º03’07,8"
69º10’01,3"
69º10’26,6"
69º10’56,6"
69º11’22,7"
69º11’47,5"
69º11’21,9"
Барлау

100
Глина и глинистые породы
Целинное
Имени Габита Мусрепова
52036'
66027'
Добыча
101
Глина и глинистые породы
Станционное
Имени Габита Мусрепова
54048'
66057'
Добыча
102
Глина и глинистые породы
Жембаракское
Имени Габита Мусрепова
52050'
66059'
Добыча
103
Глина и глинистые породы
Чернозубовское
Имени Габита Мусрепова
52042'
66039'
Добыча
104
Глина и глинистые породы
Шарыкское
Имени Габита Мусрепова
53001'
52057'
67020'
67014'
Добыча
105
Глина и глинистые породы
Возвышенское
Имени Габита Мусрепова
54029'
70056'
Добыча
106
Глина и глинистые породы
Литвиновское
Имени Габита Мусрепова
52036'
67026'
Добыча
107
Глина и глинистые породы
Тахтабродское
Имени Габита Мусрепова
52039'
67034'
Добыча
108
Глина и глинистые породы
Чистопольское
Имени Габита Мусрепова
52034'
67017'
Добыча
109
Глина и глинистые породы
Парижская Коммуна
Имени Габита Мусрепова
53012'
53012'
67003'
67005'
Добыча
110
Изверженные породы
Сергеевское
Шал акына
53º52’43,9"
67º27’04,3"
Добыча
111
Строительный песок
Увал
Кызылжарский
54º34’56.48"
54º35’01.85"
54º35’23.03"
54º35’25.08"
54º34’41.43"
54º34’52.02"
68˚45’19.04"
68˚45’28.56"
68˚45’50.56"
68˚46’31.69"
68º46’00.68"
68º45’18.54"
Разведка
112
Изверженные породы
Горное
Тайыншинский
53º30’45.67"
70º31’16.97"
Разведка
113
Изверженные породы
Сары Тас
Тайыншинский
53º25’59.25"
53º25’59.29"
53º25’36.19"
53º25’35.87"
70º22’59.19"
70º24’01.19"
70º24’01.58"
70º22’59.14"
Разведка
114
Глина и глинистые породы
Южный
г. Петропавловск
54˚48’
54˚48’
54˚48’
54˚48’
69˚12’
69˚13’
69˚13’
69˚13’
Разведка
115
Песок
Солнечный
Кызылжарский район
54º58’29,9"
54º59’12,7"
54º58’35,0"
54º59’18,6"
54º59’09,4"
69º07’32,7"
69º08’07,2"
69º07’21,6"
69º07’46,2"
69º07’51,0"
Разведка
116
Строительный песок
Октябрьское (Блок С1-I)
Тайыншинский район
53º42’22,9"
53º42’35,4"
53º42’22,7"
69º38’38,8"
69º39’17,5"
69º39’21,8"
Добыча
117
Строительный песок
Октябрьское (Блок С1-II)
Тайыншинский район
53º41’56,8"
53º41’50,6"
53º41’44,2"
53º41’44,2"
53º41’50,6"
69º39’47,3"
69º40’08,2"
69º40’07,1"
69º39’42,1"
69º39’47,5"
Добыча
118
Изверженные породы
Дальний
Акжарский
53º33’34,80"
53º33’43,40"
53º33’55,30"
53º33’47,50"
53º33’33,05"
71º34’51,70"
71º34’49,30"
71º34’58,50"
71º35’20,50"
71º35’09,67"
Разведка
119
Строительный песок
Явленское
Есильский
54º15’15,6"
68º21’53,9"
Добыча
120
Строительный песок
Рощинское
Тайыншинский
54º03’34,1"
54º03’41,3"
54º03’43,6"
53º03’46,1"
54º03’27,2"
54º03’07,8"
69º10’01,3"
69º10’26,6"
69º10’56,6"
69º11’22,7"
69º11’47,5"
69º11’21,9"
Разведка