"Субсидияланатын тыңайтқыш түрлерiн және отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына), тыңайтқыштарды берушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын белгiлеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 299 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 қыркүйекте N 3362 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы N 468 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 7.12.2015 N 468 қаулысымен (қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидияланатын тыңайтқыш түрлерiн және отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына), тыңайтқыштарды берушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын белгiлеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 18 қыркүйекте № 2937 болып тіркелді, 2014 жылғы 18 қазанда "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 3-қосымшалары тиісінше осы қаулының 1, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі

О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 3 сентября 2014 года № 322 "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 августа 2015 года № 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 сентября 2015 года № 3362. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2015 года № 468
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 7.12.2015 № 468 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений" от 3 сентября 2014 года № 322 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 сентября 2014 года № 2937, опубликовано 18 октября 2014 года в газете "Северный Казахстан") следующие изменения:
приложения 1, 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 3 к настоящему постановлению соответственно.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан

2015 жылғы 12 тамыз
А. Мамытбеков
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыз № 299 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 қаулысына 1-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерi
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерi
1.
Аммофос (N-10%:P2О5-46%) (Қазақстан)
2.
Қарапайым суперфосфат (P2О5-19%) (Қазақстан)
3.
Аммиак селитрасы (N-34,4%) (Қазақстан)
4.

12 августа 2015 года
A.Мамытбеков
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 12 августа 2015 года № 299
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 3 сентября 2014 года № 322
Виды субсидируемых удобрений
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
1.
Аммофос (N-10%:P2О5-46%) (Казахстан)
2.
Суперфосфат простой (P2О5-19%) (Казахстан)
3.
Аммиачная селитра (N-34,4%) (Казахстан)
4.

Фосфоритті ұн (P2О5-17%) (Қазақстан)
5.
Хлорлы калий (К2О-42,2%; KCL-65%) (Қазақстан)
6.
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) (К2О-50%) (Қазақстан)
7.
"Суперфос-NS" азотты-күкіртті супрефосы (Қазақстан)
8.
"В" маркалы суперфосфат (P2О5-15%, N-2-4%, К2О-2-4%) (Қазақстан)
9.
"Б" маркалы "МЭРС" микротыңайтқышы (Қазақстан)
10.
Аммоний сульфаты (N-21%) (Қазақстан)
11.
Кешенді Азотты-Фосфорлы – Калийлі тыңайтқыш (Тукоқоспалар NPК) (Қазақстан)
12.
YaraLivaCalcinit Кальций Нитраты суда еритін тыңайтқышы (Қазақстан)
13.
Kristalon Cucumber 14-11-31 микроэлементтері бар суда еритін NPK тыңайтқышы (Қазақстан)
14.
Kristalon Special 18-18-18 микроэлементтері бар суда еритін NPK тыңайтқышы (Қазақстан)
15.
Kristalon Red 12-12-36 микроэлементтері бар суда еритін NPK тыңайтқышы (Қазақстан)
16.
Kristalon Yellow 13-40-13 микроэлементтері бар суда еритін NPK тыңайтқышы (Қазақстан)
17.
Азот-Фосфор-Күкірт (NPS – тыңайтқыш) (Қазақстан)
18.
Карбамид (N-46,3%) (Ресей, Өзбекстан)
19.
"Б" маркалы карбамид (N – 46,2% кем емес) (Ресей)
20.
КАС (сұйық тыңайтқыш N-27-33%) (Өзбекстан)
21.
Капролактамды аммоний сульфаты (N-21%) (Өзбекстан)
22.
Аммоний сульфаты (N – 21%) (Ресей)
23.
Нитроаммофоска (N-15%: P2О5-15%: К2О -15%) (Ресей)
24.
Нитроаммофоска (N-16%: P2О5-16%: К2О -16%) (Ресей)
25.
Аммофос (N-12%: P2О5-52%) (Ресей)
26.
Аммиак селитрасы (N-34,4%) (Өзбекстан)
27.
ЕДТА mix хелат түріндегі микроэлементтердің суда еритін қоспасы (Mn-4%. Fe-4%. Cu-1.5%. B-0.5%. S-2%) (Қытай)
28.
NBROISP құнарлы тыңайтқышы (табиғи брассионолид)
(N-5%; P2О5-1%; К2О -10%; MgO-0,2; Mn-0.5%; Zn-0,2%) (Қытай)
29.
Құрамында 55%-дан астам калий бар сұйық түрдегі құнарлы минералды тыңайтқыш (Қытай)
30.
Дәнді дақылға арналған "Нутривант Плюс" минералды тыңайтқышы (Израиль)
31.
Майлы дақылға арналған "Нутривант Плюс" минералды тыңайтқышы (Израиль)
32.
Картопқа арналған "Нутривант Плюс" минералды тыңайтқышы (Израиль)
33.
Күрішке арналған "Нутривант Плюс" минералды тыңайтқышы (Израиль)
34.
Әмбебап "Нутривант Плюс" минералды тыңайтқышы (Израиль)
35.
Krista SOP Калий Cульфаты суда еритін тыңайтқышы (Нидерланды)
36.
Krista MgS Магний Cульфаты суда еритін тыңайтқышы (Нидерланды)
37.
Krista MAG Магний Нитраты суда еритін тыңайтқышы (Нидерланды)
38.
Krista K Plus Калий Нитраты суда еритін тыңайтқышы (Нидерланды)
39.
МКР фосфат монокалийі суда еритін тыңайтқышы (Нидерланды)
40.
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар суда еритін NPК тыңайтқышы (Нидерланды)
41.
YaraVitaRexolin D12 Хелат темір DTPA суда еритін микроэлементтері (Нидерланды)
42.
YaraVitaRexolin Q40 Хелат темір EDDHA суда еритін микроэлементтері (Нидерланды)
43.
YaraVitaRexolin Cu Хелат мыс EDTA суда еритін микроэлементтері (Нидерланды)
44.
YaraVitaRexolin Mn13 Хелат марганец EDTA суда еритін микроэлементтері (Нидерланды)
45.
YaraVitaRexolin Zn15 Хелат мырыш EDTA суда еритін микроэлементтері (Нидерланды)
46.
YaraVitaTensoCoctail микроэлементтерінің суда еритін қоспасы (Нидерланды)
47.
YaraVitaRexolin APN микроэлементтерінің суда еритін қоспасы (Нидерланды)
48.
YaraVitaRexolin ABC микроэлементтерінің суда еритін қоспасы (Нидерланды)
49.

Фосфоритная мука (P2О5-17%) (Казахстан)
5.
Калий хлористый (К2О-42,2%; KCL-65%) (Казахстан)
6.
Калий сернокислый (сульфат калия) (К2О-50%) (Казахстан)
7.
Супрефос азот-серосодержащий "Суперфос-NS" (Казахстан)
8.
Суперфосфат марки "В" (P2О5-15%, N-2-4%, К2О-2-4%) (Казахстан)
9.
Микроудобрение "МЭРС" марки "Б" (Казахстан)
10.
Сульфат аммония (N-21%) (Казахстан)
11.
Комплексное Азотно-Фосфорное-Калийное удобрение (Тукосмеси NPК) (Казахстан)
12.
Водорастворимое удобрение Нитрат Кальция YaraLivaCalcinit (Казахстан)
13.
Водорастворимое NPК удобрение c микроэлементами Kristalon Cucumber 14-11-31 (Казахстан)
14.
Водорастворимое NPК удобрение c микроэлементами Kristalon Special 18-18-18 (Казахстан)
15.
Водорастворимое NPК удобрение c микроэлементами Kristalon Red 12-12-36 (Казахстан)
16.
Водорастворимое NPК удобрение c микроэлементами Kristalon Yellow 13-40-13 (Казахстан)
17.
Азот-Фосфор-Сера (NPS – удобрение) (Казахстан)
18.
Карбамид (N-46,3%) (Россия, Узбекистан)
19.
Карбамид марки "Б" (N – не менее 46,2%) (Россия)
20.
КАС (жидкое удобрение N-27-33%) (Узбекистан)
21.
Сульфат аммония капролактамовый (N-21%) (Узбекистан)
22.
Сульфат аммония (N-21%) (Россия)
23.
Нитроаммофоска (N-15%: P2О5-15%: К2О -15%) (Россия)
24.
Нитроаммофоска (N-16%: P2О5-16%: К2О -16%) (Россия)
25.
Аммофос (N-12%:P2О5-52%) (Россия)
26.
Аммиачная селитра (N -34,4%) (Узбекистан)
27.
Водорастворимая смесь микроэлементов в хелатной форме ЕДТА mix (Mn-4%. Fe-4%. Cu-1.5%. B-0.5%. S-2%) (Китай)
28.
Питательное удобрение NBROISP (натурал брассионолид) (N-5%; P2О5-1%; К2О -10%; MgO-0,2;Mn-0.5%;Zn-0,2%) (Китай)
29.
Питательное минеральное удобрение в жидкой форме с содержанием калия больше 55 % (Китай)
30.
Минеральное удобрение "Нутривант Плюс" зерновой (Израиль)
31.
Минеральное удобрение "Нутривант Плюс" масличный (Израиль)
32.
Минеральное удобрение "Нутривант Плюс" картофель (Израиль)
33.
Минеральное удобрение "Нутривант Плюс" рис (Израиль)
34.
Минеральное удобрение "Нутривант Плюс" универсальный (Израиль)
35.
Водорастворимое удобрение Сульфат Калия Krista SOP (Нидерланды)
36.
Водорастворимое удобрение Сульфат Магния Krista MgS (Нидерланды)
37.
Водорастворимое удобрение Нитрат Магния Krista MAG (Нидерланды)
38.
Водорастворимое удобрение Нитрат Калия Krista K Plus (Нидерланды)
39.
Водорастворимое удобрение монокалий фосфат MKP (Нидерланды)
40.
Водорастворимoе NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38 (Нидерланды)
41.
Водорастворимые микроэлементы YaraVitaRexolin D12 Хелат железа DTPA (Нидерланды)
42.
Водорастворимые микроэлементы YaraVitaRexolin Q40 Хелат железа EDDHA (Нидерланды)
43.
Водорастворимые микроэлементы YaraVitaRexolin Cu Хелат меди EDTA (Нидерланды)
44.
Водорастворимые микроэлементы YaraVitaRexolin Mn13 Хелат марганца EDTA (Нидерланды)
45.
Водорастворимые микроэлементы YaraVitaRexolin Zn15 Хелат цинка EDTA (Нидерланды)
46.
Водорастворимая смесь микроэлементов YaraVitaTensoCoctail (Нидерланды)
47.
Водорастворимая смесь микроэлементов YaraVitaRexolin APN (Нидерланды)
48.
Водорастворимая смесь микроэлементов YaraVitaRexolin ABC (Нидерланды)
49.

YaraLivaBrassitrel микроэлементтерінің суда еритін қоспасы (MgO 8.3. SО3 28.75. B 8. Vn 7. Mo 0.4) (Нидерланды)
50.
Калий сульфаты (Қытай)
51.
Магний сульфаты (Қытай)
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыз № 299 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 қаулысына 2-қосымша
Отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары
р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерi
Өлшем бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы, дейін
Бір бірлікке арналған субсидиялар нормалары,
теңге
1

Водорастворимая смесь микроэлементов YaraLivaBrassitrel (MgO 8.3. SО3 28.75. B 8. Vn 7. Mo 0.4) (Нидерланды)
50.
Сульфат калия (Китай)
51.
Сульфат магния (Китай)
Приложение 2 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 12 августа 2015 года № 299
Приложение 2 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 3 сентября 2014 года № 322
Нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы, до
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1