"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2015 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 238 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 433 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада N 3445 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2015 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 238 қаулысына (2015 жылғы 04 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3310 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Әкімі Е. Сұлтанов

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 10 июля 2015 года № 238 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 4 ноября 2015 года № 433. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 ноября 2015 года № 3445
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год" от 10 июля 2015 года № 238 (опубликовано 04 августа 2015 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3310) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области Е. Султанов
Приложение

Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 04 қараша № 433 қаулысына қосымша
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 238 қаулысына қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2015 жылға арналған субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия ланатын көлем
Субсидиялар көлемі, мың теңге
Мал шаруашылығы
1
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

к постановлению акимата области от 04 ноября 2015 года № 433
Приложение
к постановлению акимата области от 10 июля 2015 года № 238
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Субсиди-руемый объем
Объем субсидий, тыс. тенге
Скотоводство
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов

*- 2015 жылғы 25 тамыздан бастап өндірілген тағамдық жұмыртқаға қолданатын норматив.

*- норматив применяется на пищевое яйцо произведенное с 25 августа 2015 года.