Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-3 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен салаларының мамандарына тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау және көтерме жәрдемақы ұсыну туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 34-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде N 3215 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 14 қаңтардағы N 6.2.1-22/15)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихаты аппаратының 14.01.2016 N 6.2.1-22/15).
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТI:
1. "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен салаларының мамандарына тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау және көтерме жәрдемақы ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 19 қаңтарда № 3068 тіркелді, аудандық "Есіл өңірі" газетінде 2015 жылғы 2 ақпанда, "Новости Приишимья" газетінде 2015 жылғы 2 ақпанда жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін айқындау туралы" қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТI:".

О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2014 года № 32-3 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова на 2015 год"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 34-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 апреля 2015 года № 3215. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 января 2016 года N 6.2.1-22/15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14.01.2016 N 6.2.1-22/15).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 32-3 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3068 от 19 января 2015 года, опубликовано в районных газетах от 2 февраля 2015 года "Есіл өңірі", от 2 февраля 2015 года "Новости Приишимья") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об определении размеров предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:".

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
ХХХІV сессиясының төрағасы
Қ. Бижанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Б. Ысқақова

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХХХІV сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
К. Бижанов
Cекретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова