"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 244 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 254 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 ақпанда N 3101 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағына, 106-бабы 4-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 244 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 3047 болып тіркелген, «Тайынша Таңы» 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 аудандық газетінде, «Тайыншинские вести» 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті (әрі қарай аудандық бюджет) тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5151214 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 749459 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 109388 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4279167 мың теңге;
2) шығындар – 5165138 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 9357 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2535 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -13924 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13924 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 9357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 9357 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 11892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2535 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
XXXIV сессиясының төрағасы
У. Бейсембаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
хатшысы
Қ. Шәріпов

О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 244 "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19 января 2015 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 февраля 2015 года № 3101
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области «О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2015 - 2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 244 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 3047 от 08 января 2015 года, опубликовано в районной газете от 16 января 2015 года «Тайынша таңы» № 2, в районной газете от 16 января 2015 года «Тайыншинские вести» № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2015 - 2017 (далее бюджет района) годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 5151214 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 749459 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 13200 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 109388 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4279167 тысяч тенге;
2) затраты - 5165138 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 9357 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 11892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2535 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -13924 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 13924 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 9357 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9357 тысяч тенге;
поступление займов - 11892 тысяч тенге;
погашение займов - 2535 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
ХХХIV сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
У. Бейсембаев
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо- Казахстанской области
К. Шарипов

189380
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9967
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9967
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21541
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттiк жоспарлау, бюджеттiк атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
20077
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
380
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1084
02
Қорғаныс
8358
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) әкімінің аппараты
8358
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6558
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерiнiң, сондай-ақ мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердiң алдын алу және оларды сөндiру жөнiндегi iс-шаралар
800
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5800
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
5800
04
Білім беру
3102975
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3060292
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14949
003
Жалпы білім беру
2823647
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19100
006
Балаларға қосымша білім беру
60314
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
282
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
63933
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17414
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
298

189380
022
Капитальные расходы государственного органа
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9967
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9967
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21541
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20077
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
380
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1084
02
Оборона
8358
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8358
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6558
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
800
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5800
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5800
04
Образование
3102975
464
Отдел образования района (города областного значения)
3060292
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14949
003
Общеобразовательное обучение
2823647
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19100
006
Дополнительное образование для детей
60314
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
282
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
63933
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17414
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
298