"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 244 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қарашадағы N 326 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада N 3456 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, 111-бабы 1-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 244 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 3047 болып тіркелген, "Тайынша Таңы" 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 аудандық газетінде, "Тайыншинские вести" 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті (әрі қарай аудандық бюджет) тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4844101,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 887040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49212,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 91337 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3816511,8 мың теңге;
2) шығындар – 4866705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 9356,5 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2535,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -13924 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13924 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 18036,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 18036,1 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 11892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2535,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8679,6 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 88 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 244 "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 ноября 2015 года N 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 ноября 2015 года N 3456
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 244 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 3047 от 8 января 2015 года, опубликовано в районной газете от 16 января 2015 года "Тайынша таңы" № 2, в районной газете от 16 января 2015 года "Тайыншинские вести" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2015-2017 (далее бюджет района) годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 4844101,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 887040 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 49212,6 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 91337 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3816511,8 тысяч тенге;
2) затраты - 4866705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 9356,5 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 11892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2535,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -13924 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 13924 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета      – - 18036,1 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 18036,1 тысяч тенге;
поступление займов - 11892 тысяч тенге;
погашение займов - 2535,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 8679,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 88 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер есептелсін, оның ішінде:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін және әлеуметтік-мәдени объектілерін жөндеуді және елді мекендерді абаттандыруды бірлесіп қаржыландыруға – 7745,6 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға – 4935,1 мың теңге;
3) атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерін ұлғайтуға – 3191 мың теңге;
4) энзоотиялық ауруларға қарсы алдын-алу іс шараларын жүргізуге -11007,5 мың теңге;
5) оқулықтар сатып алуға және жеткізуге – 10164 мың теңге;

"9. Учесть в бюджете района на 2015 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на софинансирование ремонта объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020" - 7745,6 тысяч тенге;
2) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах - 4935,1 тысяч тенге;
3) на увеличение размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням - 3191 тысяч тенге;
4) на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней - 11007,5 тысяч тенге;
5) на приобретение и доставку учебников - 10164 тысяч тенге;

6) интернет желісіне қызмет ұсынуға -15185 мың теңге;
7) жолдарды ағымдағы жөндеуге – 59777,6 мың теңге;
8) Тайынша қаласының стадионына күрделі жөндеу жүргізуге - 21000 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының XLIІ-ші сессиясының төрағасы А. Рафальский
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы Қ. Шәріпов

6) предоставление услуг к сети интернет - 15185 тысяч тенге;
7) текущий ремонт дорог - 59777,6 тысяч тенге;
8) на проведение капитального ремонта стадиона города Тайынша - 21000 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XLII сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
А. Рафальский
Секретарь маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов

7827,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
246,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10062,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
236,5
011
Мәдениет объектілерін дамыту
236,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
136940,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3447,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3447,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17467,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17467,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14261,0
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9949,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3785,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
527,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
101765,5
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12192,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
508,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
200,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
300,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5940,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
11007,5
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71618,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17428,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17428,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8581,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8847,0
12
Көлік және коммуникация
85025,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24448,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24448,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

7827,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
246,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10062,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
236,5
011
Развитие объектов культуры
236,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
136940,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3447,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3447,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17467,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17467,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14261,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9949,0
004
Организация работ по зонированию земель
3785,0
007
Капитальные расходы государственного органа
527,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
101765,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12192,0
003
Капитальные расходы государственного органа
508,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
200,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
300,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5940,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
11007,5
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71618,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17428,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17428,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8581,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8847,0
12
Транспорт и коммуникации
85025,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24448,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
24448,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)