Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 56 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 61 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 3125 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 24.04.2015 № 120 қаулысымен.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкiмдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 56 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2887 тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентінде:
орыс тіліндегі мәтінде 4-тармақтағы "завление" деген сөз "заявление" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілде мәтін өзгертілмейді;
мемлекеттік тілдегі мәтінде 5-тармақтың 3) тармақшасындағы бірінші абзацта "коммиссиядан" деген сөз "комиссиядан" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ш.Ж. Мұқанға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов

О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 12 марта 2014 года № 56 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление Акимата Атырауской области от 06 марта 2015 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 марта 2015 года № 3125. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 24 апреля 2015 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 24.04.2015 № 120.
В соответствии cо статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 12 марта 2014 года № 56 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной Прикаспийская коммуна" от 21.03.2015 г. № 32; "Атырау" 21.03.2015 ж. № 32; Информационно-правовая система "Әділет" 07.04.2015 г.поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2887, опубликовано 29 апреля 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в Регламенте государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденном указанным постановлением:
в тексте на русском языке в пункте 4 слово "завление" заменить словом "заявление", текст на государственном языке не изменяется;
в тексте на государственном языке в абзаце первом подпункта 3) пункта 5 слово "коммиссиядан" заменить словом "комиссиядан", текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мукан Ш.Ж. – заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Измухамбетов