Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 174 "Алушылар санатының тізбесін және әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 тамыздағы № 288 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қыркүйекте № 3290 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 29 маусымдағы 2020 жылғы № 506 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 29.06.2020 № 506 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес және қалалық әкімдіктің қаулысын қарап, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 174 "Алушылар санатының тізбесін және әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2855 болып тіркелген, 2014 жылы 25 наурыз күні "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасының 1 тармағында "100 (жүз)" деген сандар "1500 (мың бес жүз)" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау тұрғындарды әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, жастар және спорт ісі, әйелдер істері және отбасылық–демографиялық саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шеркешбаева).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХХV сессия төрайымы,
қалалық мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы
Б. Хаменова

О внесений изменения в решение Атырауского городского маслихата от 3 февраля 2014 года № 174 "Об утверждении перечня категории получателей и предельных размеров социальной помощи"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 августа 2015 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 сентября 2015 года № 3290. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 29 июня 2020 года № 506 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 29.06.2020 № 506 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", c постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" и рассмотрев постановление городского акимата, Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского маслихата от 3 февраля 2014 года № 174 "Об утверждении перечня категории получателей и предельных размеров социальной помощи" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2855, опубликовано 25 марта 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
в пункте 1 приложения 1 указанного решения, цифры "100 (сто)" заменить цифрами "1500 (тысяча пятьсот)".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комисcию (Б. Шеркешбаева) по вопросам социальной защиты населения, здравоохранения, образования, культуры, по делам молодежи и спорта, по делам женщин и семейно–демографической политики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXХV сессии,
временно исполняющий обязнности
секретаря городского маслихата Б. Хаменова