Қызылқоға ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 88 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 сәуірде № 3151 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 30 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 14.02.2018 № 30 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасын, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағын басшылыққа алып, еңбек нарығындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылқоға ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Атырау облысы Қызылқоға ауданының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Шаяхметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұқанов
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы "31" наурыздағы №88 қаулысына қосымша
Қызылқоға ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесі
1. Жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
2. "Атырау облысы Қызылқоға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелгендер.
3. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің интеграцияланған білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын оқу орнының түлектері.
4. "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасына қатысушылар.
5. Елу жастан асқан адамдар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Кызылкогинскому району
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 31 марта 2015 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 08 апреля 2015 года № 3151. Утратило силу постановлением Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 14 февраля 2018 года N 30
Сноска. Утратило силу постановлением Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 14.02.2018 N 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Кызылкогинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Центр занятости Кзылкогинского района Атырауской области" обеспечить меры по содействию в занятости целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Шаяхметова. Б - заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района М. Муканов
Приложение к постановлению акимата района от "31" марта 2015 года № 88
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Кызылкогинскому району
1. Молодежь в возрасте до двадцати девяти лет.
2. Безработные, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Кызылкогинского района Атырауской области".
3. Выпускники учебного заведения, реализующее интегрированные образовательные учебные программы технического и профессионального, после среднего образования.
4. Участники программы "Дорожная карта Занятости 2020".
5. Лица старше пятидесяти лет.