Индер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 115 "Коммуналдық меншікке келіп үскен қараусыз қалған жануарларды пайдалану Қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 сәуірдегі № 91 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 сәуірде № 3156 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Индер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Индер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 115 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды пайдалану Қағидасын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2884 тіркелген, 2014 жылғы 17 сәуірдегі "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидасын бекіту туралы";
2) 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Қоса беріліп отырған коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидасы бекітілсін";
3) қосымшасында:
атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидасы";
4) Қағиданың 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Осы Қағида Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес жасақталды және коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану тәртібін айқындайды".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Е. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан

О внесении изменений в постановление Индерского районного акимата от 26 марта 2014 года № 115 "Об утверждении Правил использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность"
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 06 апреля 2015 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 09 апреля 2015 года № 3156
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Индерского района от 26 марта 2014 года № 115 "Об утверждении Правил использования безнадзорных животных поступивших в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов № 2884, и опубликовано 17 апреля 2014 года в газете "Дендер") внести следующие изменения:
1) наименование изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность";
2) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить прилагаемые Правила поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность";
3) в приложении:
наименование изложить в следующей редакции:
"Правила поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность";
4) пункт 1 Правил изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила разработаны в соответствии с Гражданском кодексом Республики Казахстан 27 декабря 1994 года, Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и определяют порядок поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурлыбаева К.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан