Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 446-V "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Құрманғазы ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 474-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 қаңтарда № 3418 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 02.03.2015 № 516-V шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабын басшылыққа алып аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 446-V "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Құрманғазы ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3308 санымен тіркелген, 2015 жылғы 22 қазанда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
"базалық" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХХХХІV
сессиясының төрағасы
Б. Жүгінісов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 446-V "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Курмангазинском районе"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2015 года № 474-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 05 января 2016 года № 3418
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 02.03.2016 № 516-V.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 446-V "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Курмангазинском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3308, опубликовано 22 октября 2015 года в районной газете "Серпер") следующие изменения:
слова "базовых", "базовые" исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХХІV сессии
районного маслихата
Б. Жугинисов
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев