"Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс, Түркістан қалалары мен Сарыағаш, Отырар, Шардара, Мақтаарал аудандары аумақтарында карантиндік аймақ белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 119 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 мамырда № 3179 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 10 шілдедегі № 182 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкімдігінің 10.07.2017 № 182 қаулысымен (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1 бабының 3) тармақшасына және 14-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрілігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 03-03/1547 ұсынысы негізінде Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 137 "Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс, Түркістан қалалары мен Сарыағаш, Отырар, Шардара, Мақтаарал аудандары аумақтарында карантиндік аймақ белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2075 болып тіркелген, 2012 жылдың 31 мамырында "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауы келесі мәтіндегі жаңа редакцияда жазылсын: "Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс, Түркістан қалалары мен Сарыағаш, Отырар, Шардара, Мақтарал, Сайрам, Ордабасы, Бәйдібек аудандары аумақтарында карантиндік аймақ белгілеу туралы";
1 және 2-тармақтарындағы: "Мақтаарал" деген сөзден кейін "Сайрам, Ордабасы, Бәйдібек" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 апреля 2012 года № 137 "Об установлении карантинной зоны на территориях городов Арыс, Туркестан и Сарыагашского, Отырарского, Шардаринского, Махтааральского районов Южно-Казахстанской области"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 апреля 2015 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 мая 2015 года № 3179. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 182
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 10.07.2017 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 и статьи 14 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представления Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 03-03/1547, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 апреля 2012 года № 137 "Об установлении карантинной зоны на территориях городов Арыс, Туркестан и Сарыагашского, Отырарского, Шардаринского, Махтааральского районов Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2075, опубликовано 31 мая 2012 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции следующего содержания "Об установлении карантинной зоны на территориях городов Арыс, Туркестан и Сарыагашского, Отырарского, Шардаринского, Махтааральского, Сайрамского, Ордабасинского, Байдибекского районов Южно-Казахстанской области";
в пунктах 1 и 2:
после слова "Махтааральского" дополнить словами "Сайрамского, Ордабасинского, Байдибекского";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Тұяқбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А.Мырзахметов
Б.Оспанов
Б.Жылқышиев
С.Қаныбеков
Е.Айтаханов
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы
"22" сәуірдегі № 119 қаулысына
қосымша
Арыс, Түркістан қалалары мен Сарыағаш, Отырар, Шардара, Мақтарал, Сайрам, Ордабасы, Бәйдібек аудандары аумақтарындағы ауыл шаруашылығы алқаптарындағы карантиндік аймақ
Қала және аудан атауы
Карантиндік объекті атауы
Көлемі, гектар
1
Арыс
қауын шыбыны

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Туякбаева С.К.
Аким области А. Мырзахметов
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Каныбеков С.
Айтаханов Е.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение
к постановлению акимата области
от "22" апреля 2015 года № 119
Карантинная зона на сельскохозяйственных угодьях городов Арыс, Туркестан и Сарыагашского, Отырарского, Шардаринского, Махтааральского, Сайрамского, Ордабасинского районов, района Байдибек
Наименование городов и районов
Наименование карантиного объекта
Обьем, гектар
1
Арыс
дынная муха