"Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі № 41/413-3с шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 46/331-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 3100 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 58/449-5с шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 17.03.2016 № 58/449-5с шешiмiмен.
"Қазақстан Республикасының бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес және өзге тұлғалардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздікті, көліктің, инфрақұрылым объектілерінің толассыз жұмыс істеуін, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандардың сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі № 41/413-3с "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-59 тіркелген, 2007 жылғы 3 тамызда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды Шымкент қаласында өткізу орны мекен жай бойынша: Шымкент қаласы Абай саябағының "Даңқ" мемориалы алдындағы алаңша, "Асбестоцемент комбинаты" акционерлік қоғамының алдындағы алаңша және "Наурыз" алаңы болып белгіленсін."
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық
мәслихат хатшысы Н.Бекназаров

О внесении изменения и дополнения в решение Шымкентского городского маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 24 июля 2007 года № 41/413-3c
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 46/331-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 апреля 2015 года № 3100. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 марта 2016 года № 58/449-5с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17.03.2016 № 58/449-5с.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленных насаждений и малых архитектурных форм, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 июля 2007 года № 41/413-3с "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-59, опубликовано 8 августа 2007 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить местами проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Шымкент площадку перед мемориалом "Славы" в парке Абая, площадку перед акционерным обществом "Асбестоцементный комбинат" и площадь "Наурыз".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии секретарь
городского маслихата Н. Бекназаров