2016 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 629 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 3519 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 сәірдегі № 147 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 29.04.2016 № 147 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2-тармағына сәйкес Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін.
2. Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесіне Арыс қаласының аумағында тұратын келесі тұлғалар кіреді:
1) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін 50 жастан асқан адамдар;
2) уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби оқуды аяқтаған тұлғалар;
3) жұмыссыз әйелдер.
3. Осы қауылының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С.Ертай

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2015 года № 629. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 января 2016 года № 3519. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 147
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29.04.2016 № 147.
В соответствии пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц на 2016 год, относящихся к целевым группам населения.
2. К дополнительному перечню лиц входят следующие лица, проживающие на территории города Арыс:
1) лица старше 50 лет до достижения пенсионного возраста;
2) лица завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа;
3) безработные женщины.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С.Ертай