"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 209 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 275 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 3467 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 06-13/11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 06-13/11 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/375-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 11 желтоқсандағы № 3452 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 209 «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2930 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы «Кентау шұғыласы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 9 325 260 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 000 247 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 17 842 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 459 мың теңге;
трансферттер түсiмi 8 266 712 мың теңге;
2) шығындар 9 396 239 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 981 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 992 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -72 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 72 960 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 973 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 993 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 209 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 декабря 2015 года № 3467. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 06-13/11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 06-13/11).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/375-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 декабря 2015 года за № 3452 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 209 «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2930, опубликовано 10 января 2015 года в газете «Кентау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 325 260 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 000 247 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 842 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 459 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 8 266 712 тысяч тенге;
2) затраты – 9 396 239 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 981 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 973 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 992 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -72 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –72 960 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 973 тысяч тенге;
погашение займов – 993 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 980 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 13 және 6 қосымшалары осы шешімнің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы                            Ж.Құрманбеков
Қалалық мәслихатының
хатшысы                                    К.Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 70 980 тысяч тенге.».
приложения 13 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Ж. Курманбеков
Секретарь городского
маслихата                                  К. Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата