Отырар ауыл округі Арыс ауылының А. Құлбатыров көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Отырар ауыл округі әкімінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 65 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 3453 болып тіркелді. Күші жойылды -Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Отырар ауыл округі әкімінің 2016 жылғы 4 ақпанда № 9 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданының Отырар ауыл округі әкімінің 04.02.2016 № 9 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Отырар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 184 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауыл округі Арыс ауылының А.Құлбатыров көшесінің тұрғыны Ф.Әдібаеваның итінің құтырық ауруымен ауруына байланысты А.Құлбатыров көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауыл округінің әкімі С.Сейілбек

Об установлении ограничительных мероприятий на улице А. Кулбатырова села Арыс сельского округа Отрар
Решение акима сельского округа Отрар Отрарского района Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2015 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 декабря 2015 года № 3453. Утратило силу Решением акима сельского округа Отрар Отрарского района Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2016 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Отрар Отрарского района Южно-Казахстанской области от 04.02.2016 № 9
В соответствии с пунктом 2 статыи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Отрарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 184 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. В связи с заболеванием бешенства собаки, принадлежащей жителю улицы А.Кулбатырова села Арыс сельского округа Отрар Ф.Әдібаевой, установить ограничительные мероприятия на улице А.Кулбатырова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Отрар С.Сейілбек