Сайрам ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 маусымдағы № 43-303/V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 3238 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 маусымдағы № 16-113/VI шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29.06.2017 № 16-113/VI шешiмiмен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бюджет қаражаты есебінен 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы М.Сиддиков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж.Сүлейменов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Сайрамского района
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 17 июня 2015 года № 43-303/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 июля 2015 года № 3238. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 июня 2017 года № 16-113/VI
Сноска. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29.06.2017 № 16-113/VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Сайрамского района социальную помощь на приобретение топлива в размере 1 месячного расчетного показателя, за счет средств бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Сиддиков
Секретарь районного
маслихата Ж. Сулейменов