Жүзімдік ауылдық округі А.Сәтбаев ауылының Ш.Уалиханов көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Жүзімдік ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 3 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 мамырда № 3182 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Жүзімдік ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Жүзімдік ауылдық округі әкімінің 01.07.2015 № 9 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясының басшысының 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 02-17/71 (02-16) ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жүзімдік ауылдық округі А.Сәтбаев ауылының Ш.Уалиханов көшесі нөмір 1 мекен жайдағы тұрғын үйдің ауласында ұсталған шибөрінің құтырық ауруымен ауруына байланысты Ш.Уалиханов көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жүзімдік ауылдық округінің әкімі У.Смаилов

Об установлении ограничительных мероприятий на улице Ш.Уалиханова села А.Сатбаева сельского округа Жузимдик
Решение акима сельского округа Жузимдик Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 17 апреля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 мая 2015 года № 3182. Утратило силу решением акима сельского округа Жузимдик Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Жузимдик Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 01.07.2015 № 9.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Сарыагашской районной территориальной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 02-17/71 (02-16) и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. В связи с заболеванием бешенства шакала, пойманного во дворе жилого дома по адресу номер 1 улицы Ш.Уалиханова села А.Сатбаева сельского округа Жузимдик, установить ограничительные мероприятия на улице Ш.Уалиханова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жузимдик У.Смаилов