"Төлеби аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 776 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 223 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда № 3208 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 18 мамырдағы № 166 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 18.05.2016 № 166 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43 бабы 1-тармағының 2-1) тармақшасына сәйкес Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 776 "Төлеби аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3012 тіркелген, 2015 жылғы 25 ақпанда "Ленгір жаршысы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Төлеби аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесіндегі 16-тармақтың 27) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Дүйсебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә.Тұрғымбеков

О внесении изменения в постановление акимата Толебийского района от 31 декабря 2014 года № 776 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Толебийского района"
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 15 мая 2015 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 июня 2015 года № 3208. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 166
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 18.05.2016 № 166.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 2-1) пункта 1 статьи 43 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Толебийского района от 31 декабря 2014 года № 776 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Толебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3012, опубликовано 28 февраля 2015 года в газете "Ленгер жаршысы") следующее изменение:
в положении о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Толебийского района", утвержденного указанным постановлением подпункт 27) пункта 16 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дуйсебаева С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Тургумбеков